Тигипко назвал своих кандидатов на избирательные округа Днепропетровщины

13.09.2014 11:36

На вчерашнем съезде Партии "Сильная Украина", который традиционно состоялся в "Олимпийском", был озвучен список кандидатов в депутаты по мажоритарным округам Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

В предстоящей политической гонке по округу №25 примет участие брат нынешнего нардепа регионала Андрея Шипко - депутат горсовета Александр Шипко. Также по 24 округу "Сильная Украина" выдвинула Павла Краснобрижего - председателя Днепропетровской областной молодежной организации «Молодые регионы».

Перечень 17 кандидатов в народные депутаты Украины от Партии Сергея Тигипко «Сильная Украина» в одномандатных избирательных округах по Днепропетровской области для участия во внеочередных выборах 26 октября 2014:

Ф.И.О.                       в округе  №
Краснобрижий Павел Cергийович 24
Шипко Александр Федорович 25
Василенко Сергей Анатольевич 26
Филатов Андрей Иванович 27
Суханов Сергей Анатольевич 28
Шинкевич Виктор Геннадиевич 29
Дементьев Дмитрий Витальевич 30
Петровский Игорь Викторович 31
Смелый Сергей Евгеньевич 32
Лищина Александр Викторович 33
Сахнюк Юрий Зиновьевич 34
Базилюк Иван Иванович 35
Куклин Владимир Юрьевич 36
Гуреев Дмитрий Александрович 37
Подуков Алексей Викторович 38
Мазур Сергей Валерьевич 39
Шкуро Николай Александрович 40

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации Всеукраинской молодежной общественной организации «Молодые регионы»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю