Теперь в Днепре заявление в ЗАГС можно подать через интернет

21.09.2016 10:14

Советник губернатора Днепропетровщины Дмитрий Дубилет заявил о старте новой услуги на iGov – электронной подачи заявления на регистрацию брака. Пока эта услуга будет доступной только в Днепре, но уже в октябре ею смогут воспользоваться все украинцы.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вы можете выбрать, в каком ЗАГСе хотите провести церемонию (на iGov сразу даются фото ЗАГСов, чтобы облегчить выбор). Выбираете, хотите вы простую или торжественную церемонию. Выбираете дату и время церемонии. Заполняете данные о молодоженах. Оплачиваете пошлину (обычным банковским платежом или карточкой через интернет).

Затем сотрудник ЗАГСа проверяет вашу заявку. Если все ок, он присылает вам в ответ на email предзаполненный бланк. Вы можете подписать этот бланк электронно-цифровой подписью (тогда вообще никуда ходить не нужно), либо, если ЭЦП у вас нет, его нужно распечатать, принести в ЗАГС и подписать собственноручно.

На каждом шагу вам приходят email и СМС с инструкциями, чтобы вы точно не запутались. В конце вы получаете форму для оценки качества обслуживания», - рассказал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось