«Свобода» звинуватила Вілкула у рейдерстві

12.02.2015 14:43

13 лютого, об 11.00, "Свобода" разом з "Самооборона Кривбасу" будуть проводити мітинг біля прокуратури Кривого Рогу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Клан Вілкула, використовуючи прокуратуру як злочинний інструмент, продовжує рейдерські захоплення приватних підприємств.

У листопаді 2014р. приватному підприємству «Рудомайн», що займається переробкою руди, було запропоновано змінити власників. Після відмови прокуратурою міста Кривого Рогу незаконно було порушено кримінальне провадження, на підприємство обрушилась лавина обшуків, була вилучена комп’ютерна техніка та документація. Робота підприємства була паралізована.

Читайте також: Вилкул попросил защиты у Порошенко

Наразі міською прокуратурою чиниться тиск на керівництво «Рудомайну» з метою передачі права власності на нього рейдерам та сплати хабаря за закриття кримінального провадження. Але колектив підприємства – прості робочі, котрим потрібно кормити свої сім’ї, не здається.

Всі, хто має можливість, приходьте на акцію! Скажемо «НІ рейдерским захопленням!». Невже клану Вілкулів мало награбованого? Рейдерів у прокурорських мундирах – до відповідальності», - пишуть активісти ВО «Свобода» Кривий Ріг» на сторінці у соцмережі.

Читайте також: Криворожский нардеп заявил о возобновлении соцвыплат жителям в зоне АТО

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю