«Свобода» звинуватила Вілкула у рейдерстві

12.02.2015 14:43

13 лютого, об 11.00, "Свобода" разом з "Самооборона Кривбасу" будуть проводити мітинг біля прокуратури Кривого Рогу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Клан Вілкула, використовуючи прокуратуру як злочинний інструмент, продовжує рейдерські захоплення приватних підприємств.

У листопаді 2014р. приватному підприємству «Рудомайн», що займається переробкою руди, було запропоновано змінити власників. Після відмови прокуратурою міста Кривого Рогу незаконно було порушено кримінальне провадження, на підприємство обрушилась лавина обшуків, була вилучена комп’ютерна техніка та документація. Робота підприємства була паралізована.

Читайте також: Вилкул попросил защиты у Порошенко

Наразі міською прокуратурою чиниться тиск на керівництво «Рудомайну» з метою передачі права власності на нього рейдерам та сплати хабаря за закриття кримінального провадження. Але колектив підприємства – прості робочі, котрим потрібно кормити свої сім’ї, не здається.

Всі, хто має можливість, приходьте на акцію! Скажемо «НІ рейдерским захопленням!». Невже клану Вілкулів мало награбованого? Рейдерів у прокурорських мундирах – до відповідальності», - пишуть активісти ВО «Свобода» Кривий Ріг» на сторінці у соцмережі.

Читайте також: Криворожский нардеп заявил о возобновлении соцвыплат жителям в зоне АТО

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет