Суд запретил горсовету Днепра демонтировать киоски

21.09.2016 17:10

20 сентября судом Шевченковского района Днепра было принято решение о запрете демонтажа временных сооружений членов ОО «Самозащита предпринимателей».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу организации.

«Вчера 20.09. в Шевченковском районном суде г. Днепр состоялось первое заседание по иску ОО «Самозащита предпринимателей» к городскому совету г. Днепр и КП «Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещения внешней рекламы».  Судом Шевченковского района с целью обеспечения иска было принято решение о запрете демонтажа временных сооружений членов нашей организации», - говорится в заявлении общественников.

Как это повлияет на рейтинг:
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
крейнин александр
21.09.2016
надеюсь,что суд вынесет правильное решение,а исполнительная служба избавит наш город от этого кошмара за деньги собственников этих сооружений-сараев,часть из которых должны быть внесены со счета ДООО(!)"Самозащита предпринимателей",которые за денежное вознаграждение учат самозащите нерадивых предпринимателей,нарушающих законы.
житель
21.09.2016
всё правильно! пусть и дальше плодятся ларьки! стоит под окнами дома наливайка, "посетители" ходят справлять нужду под окна жителей, вонь неимоверная, но зато ВЕЛИКИЕ из самозащиты их поддержит, они же лучше знают, что там место этому генделыку. Надо им под окнами устроить такой "рай" и посмотреть кого они защитят (если конечно им не проплатят)
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю