Студенты театрального колледжа Днепра учатся в ужасных условиях (ФОТО)

31.10.2016 12:11

Депутат Днепропетровского облсовета Владимир Забара заявил, что в театральном колледже Днепра сорван отопительный сезон, а студенты учатся в неподобающих условиях.

Об этом он написал на странице сообщества «Освіта Придніпров'я» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Знакомьтесь, «Днепропетровский колледж культуры и искусств» Днепропетровского облсовета. На фортепиано еще царь Панько и царь Горох играли… На крыше колледжа растет дерево «знаний», в прямом смысле. Сорвано начало отопительного сезона, в колледже поселились «зусман» и «колотун». Студенты и преподаватели болеют, потому что в аудиториях основного корпуса 11-13 градусов», - написал он.

Депутат потребовал от руководства колледжа объяснить ситуацию постойной комиссии облсовета по вопросам культуры, духовности и спорта.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю