Стена может быть только идеологической, - мнение

12.09.2014 11:38

Доктор философии в области права Марина Манина считает публичные призывы к ограждению стеной Луганской и Донецкой областей из уст украинских политиков неуместными.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Мы говорим, что это территория Украины, а проживающие там люди - это граждане Украины, и тут же предлагают отгородиться стеной. Это что будет? Гетто? Табор? И на каких основаниях человек позволяет себе разделять жителей Украины? Если мы хотим, чтобы Украина осталась целостной и неделимой, мы должны не говорить, что мы от вас отгородимся стеной, а сказать, что мы готовы к определенным переговорам, мы готовы общаться. А стена… стена решила определенные элементы конфликта в Секторе Газа, потому что тот конфликт имеет застарелые корни, а взрослые и дети ежедневно проходили через территорию и проносили на себе оружие. Сейчас они роют подкопы. Стена решила вопрос? Нет. Нашли другой путь.

Поэтому стена может быть, если она идеологическая, в сознании человека»,- заявила Марина Манина в эфире программы «Наживо» на 51 телеканале.

Напомним, 8 сентября советник президента Юрий Луценко в эфире украинского телеканала предложил оградить Донбасс и сделать из него спецзону. «Мы должны изолировать эту специальную зону – взять ее под контроль, в том числе инженерными сооружениями», – отметил Луценко.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю