Стали известны подробности столкновения трамвая и локомотива в Днепре

12.06.2017 16:20

Сегодня, 12 июня, в Днепре трамвай №19 столкнулся с грузовым поездом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заместитель директора по эксплуатации КП «Днепропетровский электротранспорт» Владимир Сусленков рассказал, что поезд подвозил зерно к промышленным предприятиям города. «На ступеньке локомотива, к сожалению, находится экспедитор, который погиб. Он нарушил инструкцию. Должен был находиться в вагоне. Почему произошло столкновение, неизвестно. Пассажиры не пострадали. У водителя была ссадина на голове, ее отвезли в 16-ю горбольницу, но уже отпустили домой. Водитель утверждает, что начала движение на зеленый сигнал светофора. Переднее стекло у трамвая разбито не было. На данный момент движение по маршруту №19 возобновлено», - сказал он.

Начальник Днепровской дирекции железнодорожных перевозок Анатолий Борецкий отметил, что территория, где произошло ЧП, не относится к Приднепровской железной дороге. «Локомотив находится в аренде у ООО «Городская железнодорожная ветка» Днепровского городского совета», - сказал он. Он также добавил, что в 2013 году на улице Академика Белелюбского (бывшая улица Краснозаводская) было подобное ДТП. «Тогда обошлось без жертв», - сказал он.

Фото: Информатор.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю