Стала известна причина, по которой в Днепре проведут внеочередную сессию

25.04.2017 10:00

Городской голова Борис Филатов подписал распоряжение, согласно которому 26 апреля в Днепре состоится 20-я внеочередная сессия горсовета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В повестке дня сессии значится лишь один вопрос – досрочное лишение полномочий депутата горсовета Юрия Алешкина. Если коллеги проголосуют «за» это решение, место Алешкина займет следующий по списку кандидат в депутаты от партии «УКРОП» в Днепровский горсовет.

Напомним, что в конце года в прокуратуре Днепропетровской области заявили, что дело по депутату горсовета, который подозревается во взятке, отправлено в суд. По неофициальной информации, этим депутатом является Юрий Алешкин. Мэр Днепра Борис Филатов подтвердил, что речь идет о депутате от «УКРОПа».

Читайте также: В Днепре однопартиец Филатова хочет отменить Prozorro

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось