Спроби розхитати соціальну ситуацію на Дніпропетровщині марні, - речник ОДА

17.03.2015 14:21

Ситуація з громадською безпекою в області досить спокійна і контрольована. Міліція та служба безпеки України жорстко присікають всі спроби розхитати соціальну ситуацію в регіоні.

Про це під час брифінгу заявила речник Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Вона повідомила, що одним з основних  напрямків діяльності міліції залишається боротьба з незаконним обігом і зберіганням зброї. Ця постійна операція отримала неформальну назву «Трал», яка відображає суть дій правоохоронців.

«Працівники міліції перевіряють не тільки автотранспорт, але і пішоходів, тому що, наприклад, у Кривому Розі нещодавно був затриманий чоловік, який йшов по вулиці з автоматом Калашникова просто в продуктовому пакеті, - розповіла речник ОДА. - Тому обласне керівництво просить всіх жителів області поставитися з розумінням до огляду автомобіля або прохань показати вміст об'ємних сумок».

Читайте також: Нынешний губернатор контролирует бывшего?

Вона додала, що служба безпеки України в області продовжує відстежувати появу різного роду «громадських» - а насправді підривних - груп, що фінансуються з Росії чи окупованих територій.

«Такі групи і надалі будуть оперативно виявлятися, а їх діяльність - жорстко припинятися», - наголосила Олена Кальянова.

Обласна прокуратура продовжує розслідування справ проти корупціонерів та організаторів розгону Дніпропетровського Майдану. Зокрема, до суду вже віддано справу скандального судді Решетняка, який виносив обвинувальні вироки активістам Майдану.

Читайте також: Корбан: «Введены антитеррористические меры, я лично их контролирую»

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю