Спроби розхитати соціальну ситуацію на Дніпропетровщині марні, - речник ОДА

17.03.2015 14:21

Ситуація з громадською безпекою в області досить спокійна і контрольована. Міліція та служба безпеки України жорстко присікають всі спроби розхитати соціальну ситуацію в регіоні.

Про це під час брифінгу заявила речник Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Вона повідомила, що одним з основних  напрямків діяльності міліції залишається боротьба з незаконним обігом і зберіганням зброї. Ця постійна операція отримала неформальну назву «Трал», яка відображає суть дій правоохоронців.

«Працівники міліції перевіряють не тільки автотранспорт, але і пішоходів, тому що, наприклад, у Кривому Розі нещодавно був затриманий чоловік, який йшов по вулиці з автоматом Калашникова просто в продуктовому пакеті, - розповіла речник ОДА. - Тому обласне керівництво просить всіх жителів області поставитися з розумінням до огляду автомобіля або прохань показати вміст об'ємних сумок».

Читайте також: Нынешний губернатор контролирует бывшего?

Вона додала, що служба безпеки України в області продовжує відстежувати появу різного роду «громадських» - а насправді підривних - груп, що фінансуються з Росії чи окупованих територій.

«Такі групи і надалі будуть оперативно виявлятися, а їх діяльність - жорстко припинятися», - наголосила Олена Кальянова.

Обласна прокуратура продовжує розслідування справ проти корупціонерів та організаторів розгону Дніпропетровського Майдану. Зокрема, до суду вже віддано справу скандального судді Решетняка, який виносив обвинувальні вироки активістам Майдану.

Читайте також: Корбан: «Введены антитеррористические меры, я лично их контролирую»

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет