Співробітники ОБСЄ зібрали €20 тис для дітей-переселенців на Дніпропетровщині

12.02.2015 13:38

20 тис євро зібрали співробітники ОБСЄ для дітей-переселенців, родини яких переїхали на Дніпропетровщину. Грошовий чек Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Занньєр передав під час відвідання Центру переселенців «Допомога Дніпра» раднику голови облдержадміністрації Борису Трейгерману.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

За ці кошти будуть закуплені речі, які необхідні дітям, які через збройний конфлікт на Сході України були вимушені покинути свої домівки.

            «Ми були вражені тією увагою, яку надали прості співробітники ОБСЄ головного офісу. Прості співробітники, які знали, що Генеральний Секретар сьогодні приїжджає в Дніпропетровську область зібрали свої пожертви для дітей, які приїжджають в наш регіон. Сьогодні Генеральний Секретар передав нашим дітям цю допомогу. 20 тис євро для переселенців з Донецької та Луганської області. Цей сертифікат він передав нам для того, щоб на ці гроші ми придбали все необхідне для дітей», - сказав Борис Трейгерман.

«Я особисто побачив ту сильну підтримку, яку надає місцева влада вимушеним переселенцям. Я відвідав Центр переселенців і передав невелику допомогу, яка була зібрана безпосередньо працівниками нашого офісу у Відні для вимушених переселенців. Найважливіше, що ми всі повинні об’єднати наші зусилля. Україна буде продовжувати отримувати всю цю підтримку від ОБСЄ, яка буде потрібна», - наголосив Ламберто Занньєр.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю