Список днепропетровских депутатов-прогульщиков

10.04.2015 09:44

"Наша команда решила напомнить депутатам городского совета о существовании закона Украины. В частности закона “Про статус депутатів місцевих рад” (http://goo.gl/FXzjU0), в котором говорится (статья 37, пункт 1, подпункт 2):

“Підставами для відкликання виборцями обраного ними депутата місцевої ради можуть бути: пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії”

Мы составили рейтинг самых редких гостей городского совета, имеющих депутатский мандат, за 2013 и 2014 годы и настаиваем, чтобы избранные нами депутаты ходили на заседания или слагали полномочия, как того прямо требует закон", - пишут участники ОО "Громадский контроль" на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Интересно, что некоторые депутаты резко потеряли интерес к сессиям горсовета почти сразу после Революции Достоинства. Не потому ли, что за голосование перестали платить?

Кроме того, хотелось бы предупредить депутатов Грачова В.Ю. (http://goo.gl/S6XYQz) и Вулих А.Ю. (http://goo.gl/9ebJ5o) о том, что голосование “за себя и за того парня” законом Украины запрещено. Г-н Вулих, ваша карточка по вашей воле или против нее попала в руки депутата Грачова. Мы просим вас обоих не внедрять пагубные киевские практики в наш и без того далеко не святой городской совет. См. видео “кнопкодавства” по ссылке: https://www.youtube.com/watch?v=kQFRVLRJwVU

Сводные таблицы посещаемости депутатов за 2013-2014 годы см. по ссылке:

2014 год http://goo.gl/ST6CcS 

2013 годhttp://goo.gl/DRKgjm 

документы по сессиям http://goo.gl/pOjvis

Эту публикацию мы сделали для того, чтобы побудить депутатов активнее посещать сессии и комиссии городского совета. В 2013 году система электронной регистрации иногда давала сбои, поэтому в рейтинге могут быть неточности. В 2015 году после каждой сессии горсовета публикуется список присутствовавших, мы будем внимательно следить за этой статистикой",  говорится в сообщении общественных активистов.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю