Советник губернатора рассказал о перспективах строительства объездной вокруг Днепра

29.05.2017 09:45

По словам советника председателя Днепропетровской облгосадминистрации Юрия Голика, сейчас предпринимаются все усилия, чтобы строительство объездной вокруг Днепра завершилось уже в этом году. Кроме того, Юрий Голик анонсировал начало работ по капитальному ремонту дороги «Днепр – Никополь».

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"В конце прошлого года было принято решение о масштабном капитальном ремонте дорог в Днепропетровской области.

В феврале этого года, во время визита в Днепропетровскую область, Президент Украины анонсировал масштабы восстановления дорог и дал старт всем процессам.

Мы раньше всех провели все процедуры и уже в начале апреля начали капитальный ремонт дорог коммунальной собственности, а в конце апреля новая современная дорожно-строительная техника вышла на трассы государственного значения.

В апреле, а не в сентябре.

Техника, люди, материалы, заводы, логистика, контракты, торги, АМК, жалобы, здравый смысл, победители, графики, наладка, еще техника, еще люди, еще заводы…

Днепр - Кривой Рог - Николаев.

Днепр - Павлоград - Донецк.

Днепр - Запорожье.

Работы ведутся без выходных.

Уже скоро мы начнем капитальный ремонт Никопольской дамбы и трассы Царичанка - Кобеляки - Решетиловка. И мы делаем все, чтобы в этом году была сделана Объездная вокруг Днепра и начат капитальный ремонт трассы Днепр - Никополь", - написал он.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет