Советник Резниченко рассказал о запуске услуг для ОСМД на iGov

10.01.2017 09:07

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации, проектный менеджер iGov Дмитрий Дубилет заявил, что на iGov стали доступными две новых услуги для ОСМД.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люблю ОСМД! Они собой олицетворяют прощание с совком, инициативность, осознание того, что нужно рассчитывать на себя, а не на государство.

Потому я особенно радуюсь двум новым услугам на iGov: https://igov.org.ua/service/1560/general Надання консультації з питань створення ОСББ і з питання отимання документів від попереднього управителя https://igov.org.ua/service/1552/general Надання ініціативній групі інформації про площі будинку

Чуть раньше мы запустили для ОСМД еще две услуги: https://igov.org.ua/service/1553/general Передача документів від попереднього балансоутримувача об'єднанню співвласників https://igov.org.ua/service/1558/general Звіт за використання казначейських коштів (форма №2, форма №7)

Если эти услуги пока не доступны для вашего города, то все в ваших руках. Они-то как раз полностью зависят от органов местного самоуправления», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю