Сьогодні обиратимуть голову Молодіжної ради у Дніпропетровську (КАНДИДАТИ)

05.06.2015 12:30

9 червня 2015 року, о 16.00, у приміщенні Дніпропетровської міської ради (к. 724) відбудеться перша сесія Дніпропетровської молодіжної ради VІІ скликання. Під час сесії будуть проведені вибори голови та заступника голови молодіжної ради.

Про це повідомляє «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» із посиланням на Управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради‎.

Кандидати на посаду голови Дніпропетровської молодіжної ради: Програми кандидатів тут

Студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури - Тютєрєва ВікторіяПредставник ГО "Міжнародний центр батьківства" - Редькін ДмитроПредставник ГО "Час молодих" - Сергій Кривогуз. Також він подав свою кандидатуру на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради. Представник ГО "Дніпропетровський обласний центр успішності" - Ольга ОльховикПредставник ГО "Молоді Юристи Дніпра" - Козак РусланСтудент Дніпропетровського аграрно-економічного університету - Сімченко Олександр.
Він також подав свою кандидатуру на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради.Студентка Дніпропетровського технікуму сварки та електроніки ім.Патона - Жиленко ЮліяКандидат від Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна - Вінниченко РоманСтудент Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу - Худяков ЄгорСтудент Дніпропетровської державної медичної академії - Гладкій РоманКандидатки на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради:

від ГО "Батьківщина молоді" - Пантелєєва Іринавід ГО "Квест 12" - Сіножатська Ольга

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю