Сьогодні обиратимуть голову Молодіжної ради у Дніпропетровську (КАНДИДАТИ)

05.06.2015 12:30

9 червня 2015 року, о 16.00, у приміщенні Дніпропетровської міської ради (к. 724) відбудеться перша сесія Дніпропетровської молодіжної ради VІІ скликання. Під час сесії будуть проведені вибори голови та заступника голови молодіжної ради.

Про це повідомляє «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» із посиланням на Управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради‎.

Кандидати на посаду голови Дніпропетровської молодіжної ради: Програми кандидатів тут

Студентка Придніпровської державної академії будівництва та архітектури - Тютєрєва ВікторіяПредставник ГО "Міжнародний центр батьківства" - Редькін ДмитроПредставник ГО "Час молодих" - Сергій Кривогуз. Також він подав свою кандидатуру на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради. Представник ГО "Дніпропетровський обласний центр успішності" - Ольга ОльховикПредставник ГО "Молоді Юристи Дніпра" - Козак РусланСтудент Дніпропетровського аграрно-економічного університету - Сімченко Олександр.
Він також подав свою кандидатуру на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради.Студентка Дніпропетровського технікуму сварки та електроніки ім.Патона - Жиленко ЮліяКандидат від Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна - Вінниченко РоманСтудент Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу - Худяков ЄгорСтудент Дніпропетровської державної медичної академії - Гладкій РоманКандидатки на посаду заступника голови Дніпропетровської молодіжної ради:

від ГО "Батьківщина молоді" - Пантелєєва Іринавід ГО "Квест 12" - Сіножатська Ольга

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровского областного молодежного совета
Подробнее
Общественная организация «Время молодых»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю