Собирался лететь в космос, а оказался в Верховной Раде, - Филатов

28.10.2014 13:24

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов на своей странице в фейсбуке заявил, что полет в космос откладывается на неопределенный срок.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАНОЕ».

«Собирался лететь в Космос – а оказался в Верховной Раде. Но мы еще полетаем», - написал Филатов. 

Напомним,свою победу на 27 округе Филатов назвал разгромной.

Сейчас на сайте ЦИКа данные по 27 округу, где выдвигался замгубернатора, обработаны на 91, 86%, Борису филатову отдали свои голоса 56, 65% избирателей (32 836 голос "за").

Читайте также: Борис Филатов проголосовал в Днепропетровске (ФОТО, ВИДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю