Со сменой руководства горсовета есть надежда на новый формат работы, - УДАР

05.03.2015 16:09
Партия "УДАР Виталия Кличко" надеется на новый формат и качественно новые принципы работы Днепропетровского городского совета со сменой его руководства.
 
Об этом заявил председатель Днепропетровской областной организации партии Руслан Колесников, пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу политсилы.
 
"С назначением Галины Булавки на должность секретаря и и.о. главы горсовета мы надеемся на новый формат и качественно новые принципы его работы. Мы выступаем за то, чтобы власть на всех уровнях демонстрировала и исповедовала максимально открытый и публичный стиль работы. Кроме того, была подконтрольна и подотчетна местной громаде, оперативно реагировала на запросы общества. Только в тесной взаимосвязи с гражданским сектором возможно эффективное местное самоуправление", - заявил политик.
 
 
Это вопрос и требование не только к конкретной персоне, это задача всего персонального состава Днепропетровского горсовета, отметил он. Если в ближайшее время начнутся позитивные процессы по обновлению власти и обеспечению прозрачности работы депутатского корпуса, значит происходит движение в правильном направлении. Задачей днепропетровского политикума и общественности является контроль, выработка альтернативных предложений и поддержка власти в проведении реформ. "Это наша общая задача", - подчеркнул Руслан Колесников.
 
Галине Булавке, как новому руководителю горсовета, предстоит нелегкая задача. Но если в кратчайшие сроки она продемонстрирует реальную, а не декларативную политическую волю к изменениям, то она вполне может рассчитывать на мощную поддержку со стороны общественности, считает "УДАРовец". Ведь в обществе высок запрос на перемены, главное правильно распорядиться имеющимся потенциалом, не упустить шанс для Днепропетровска.
 
Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю