Сколько стоит проживание переселенцев в модульных домах на Днепропетровщине?

15.01.2015 12:23

В Никополе продолжается строительство модульных домов для вынужденных переселенцев из зоны АТО и Крыма. Казалось бы, благое дело развернуто под крылом Никопольского городского совета. Люди, которые бежали от войны и преследования смогут в ближайшем будущем рассчитывать на получения жилья, пишет "Никополь.dp.ua".

Напомним, что только по официальным данным в Никополе зарегистрировано 1540 переселенцев из зоны боевых действий. На самом деле это цифра значительно выше, т.к. не все беженцы регистрируют свое пребывание. Многие живут у родственников и друзей.

Однако, после того, как в Никопольском горсовете посчитали стоимость проживания одного переселенца в таком доме в зимнее время, а это 845 грн. 18 коп., возникли справедливые вопросы. А стоило ли вообще возводить подобный городок, если стоимость проживания в нем такая значительная? Ведь есть взять для примера стандартную украинскую семью – отец, мать и двое детей, то ее содержание достигнет 3380 грн. 72 коп. в месяц. За такую сумму в Никополе можно снять отдельную квартиру для такой семьи на всю зиму, а не только на один месяц, и не вынуждать людей ютится в модульных домах с общих комнатах по 8 человек и двухъярусными кроватями. 

Читайте также: В Павлограде переселенцы неохотно подают заявку на получение жилья

Впрочем, по утверждению специалистов городской жилищно-технической инспекции, большая часть из вышеуказанной суммы (почти 90%) будет расходоваться на оплату коммунальных услуг, в основном электроэнергии. Учитывая, что в отопление домов в зимнее время также производится за счет электричества, в теплое время года стоимость проживания значительно уменьшится.

Напомним, что никопольский городок модульных домов рассчитан на 400 беженцев.

Напомним также, что вынужденные переселенцы получают от государства адресную помощь в крайне малых объемах: 884 грн. для детей и нетрудоспособных граждан и 442 грн. для трудоспособных. В настоящее время только в одной Днепропетровской области 21 тысяча семей получают подобное пособие.

Читайте также: Для переселенців подовжено реєстрацію в органах соцзахисту для отримання держвиплат

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю