Сколько стоила декоммунизация Каменского

12.04.2017 12:31

Выполнение закона о декоммунизации в Каменском повлекло за собой бюджетные расходы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Из местной казны пришлось оплачивать закупку новых адресных указателей улиц, демонтаж памятников тоталитарной эпохи, переоформление уставной документации в связи с переименованием города и др. Общая сумма денег, потраченных на декоммунизацию, приближается к миллиону гривен.

Напомним, в феврале прошлого года распоряжением городского головы были переименованы 145 улиц. С 3 июня 2016 года Днепродзержинск стал Каменским. Дополнительно по распоряжению губернатору Днепропетровщины изменены названия 18 городских улиц.

Переоформление уставной документации лечебных учреждений обошлось в 49 992 грн, из них 40 230 грн. составили расходы городского бюджета, 9761 грн. - собственные средства медзаведений.

Кроме того, в связи с переименованием Центр обслуживания бездомных потратил 1750 бюджетных гривен. Об этом сообщили в департаменте здравоохранения и соцполитики.

По информации департамента ЖКХ и строительства, 198 029 грн. израсходовали на снос памятника Феликсу Дзержинскому и Владимиру Ленину, демонтаж их постаментов, перевозку и складирование на территории музея истории города, а также благоустройство территорий. Город закупил 660 адресных указателей названий улиц за 297 000 грн.

На въездах в город ООО "Промремсервис-Групп" установлено 10 табличек на сумму 17 180 грн. Работы по демонтажу надписи "Днепродзержинск" на улице Сичеславский шлях стоили 69 486 тыс. грн. Также до конца 2017 года планируется монтаж новых четырех въездных знаков за 298 000 гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю