Сколько потратили в БПП Днепропетровщины на содержание партии в 2017 году?

12.04.2018 11:00

Партия «Блок Петра Порошенко» в прошлом году потратила 73 миллиона 26,4 тысячи гривен на содержание региональных ячеек. По сравнению с 2016 годом, когда было потрачено 19 миллионов 736,6 тысячи гривен, эта сумма увеличилась почти в четыре раза.

Об этом пишет "Слово и дело", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

При этом на содержание региональных организаций БПП было израсходовано 67,6 миллиона гривен, выделенных партии из государственного бюджета.

Читайте также: Глава ОГА Валентин Резниченко смог избежать глобальных конфликтов, - эксперт

На финансирование пропрезидентской партии Петра Порошенко на Днепропетровщине в 2017 году было потрачено практически 2 миллиона гривен (1 млн 924 тыс грн). В 2016 году эта сумма составляла всего лишь 184 тыс грн.

Напомним, партию Порошенко на Днепропетровщине возглавляет Президент Федерации футбола Украины, народный депутат Андрей Павелко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Днепр
12.04.2018
Слова начали крепить делами..вот и выросли расходы..Но мы то помним и понимаем всё. И разгребая кучи мусора, проваливаясь в ямы на дорогах, оплачивая справедливые тарифы на коммуналку...МЫ ВСЁ ПОНИМАЕМ...И ПРОГОЛОСУЕМ ОБЯЗАТЕЛЬНО.ДАЖЕ ЕСЛИ ДЛЯ ЭТОГО ПРИЙДЕТСЯ ЕХАТЬ С ПОЛЬШИ ИЛИ РФ..
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю