Школа искусств Вадима Сидура изменит "лицо" Днепра, - Григорий Гельфер

26.09.2018 13:15

Новая школа современного изобразительного искусства и дизайна будет построена в Днепре на базе музея прямо напротив школы, где учился известный украинский художник и скульптор Вадим Сидур. Потенциальных учеников ждет тщательный отбор, так как она примет только самых одаренных творческих личностей. Речь идет о подготовке людей, которые будут готовить качественные проекты по изменению городской среды: ландшафт, урбанистика, дизайн и все, что связано с лицом нашего города.

Об этом в специальном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявил заслуженный деятель искусств Украины и депутат днепровского горсовета Григорий Гельфер.

Инициаторами открытия Школы современного изобразительного искусства и дизайна имени Вадима Сидура стали Григорий Гельфер и основатель Музея украинской живописи Олег Наумов. Это их совместный проект.

«Не уверен, что школа будет платной, но все пока еще в разработке. Ее учениками, скорее всего, станут выпускники художественных или архитектурных специальностей», - отметил Григорий Гельфер.

По его словам, будут предусмотрены стипендии,  а гранты и стажировку за границей получат самые успешные ученики. Также в школу будут приглашать авторитетных и известных людей из других городов и стран в качестве лекторов.

Среди предлагаемых специальностей: городской дизайн, архитектура, менеджмент, мозаика и все, что открыто для взора открытых пространств. Открытие школы планируется после 2019 года, добавил депутат.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский