Шлапак должен переехать жить в «Приватбанк», чтобы удержать ситуацию, - эксперт

20.12.2016 10:20

Координатор проектов общественной организации «Днепровский центр социальных исследований» Анна Колохина считает, что новый председатель правления «Приватбанка» Александр Шлапак должен переехать жить в «Приватбанк», чтобы удержать ситуацию.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Национализация Привата. День 2

Вчера чиновники успокаивали «физиков», подвозили наличку к банкоматам и рассказывали, что национализация - это совсем не страшно. Юрлиц и ФОПов просили подождать до 09:00 20.12.16, мол, инвентаризация, то-сё, уверяя, что все платежи, осуществленные 19.12.16, «пройдут» на следующий день.

По факту - все средства, которые были на счетах по состоянию на утро 19.12. теперь – «неснижаемый остаток». Расходовать можно только то, что поступит на счета после утра 19.12.16.

Чтобы удержать ситуацию, Шлапак должен не просто немедленно вступить в свою новую должность, но и переехать жить в Приватбанк!», - написала она.

Комментарии
влад
20.12.2016
народ а не порали брать ситуацию в свои руки, нас опять нагрели власти которые пришли через майдан ---- реальный геноцид народа
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю