Школьникам Днепропетровщины предлагают написать сказку о коррупции

14.11.2016 16:54

На Днепропетровщине объявлен творческий конкурс «Молодежь против коррупции». Школьников и студентов приглашают проявить свои способности и объявить бой преступности. На конкурс принимаются художественные, литературные и режиссерские произведения. 

 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Отношение к преступности формируется с детства. И чем раньше мы объясним детям, что коррупция - это плохо. Тем больше шансов изменить отношение общества к этой проблеме. Приглашаем молодежь Днепропетровщины подобрать свои слова, чтобы объяснить окружающим, что взяточничество не допустимо», - отметили в департаменте образования и науки Днепропетровской облгосадминистрации.

Конкурс проводится в трех номинациях. Выразить свое отношение к коррупции ученики 7-11 классов могут в художественных работах. К участию в конкурсе принимаются рисунки в любой технике вместе с лаконичным лозунгом.

Школьников 9-11 классов приглашают посвятить проблеме коррупции сказку, рассказ или стихи. Объем текста не более 2 страниц.

Молодежь от 16 до 23 лет может посоревноваться в номинации «лучшая видео работа». Трехминутный видеоролик должен быть посвящен противодействию коррупции.

Подробнее об условиях конкурса - по ссылке. Работы принимаются до 31 декабря в электронном или бумажном виде. По почте присылать по адресу: г. Днепр, пр. Поля, 1, каб. 411, сектор по вопросам предотвращения и выявления коррупции аппарата Днепропетровской ОГА или м. Днепр, ул. В. Антоновича, 70, департамент образования и науки ОГА.

E-mail: ngoncharenko@adm.dp.gov.ua.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю