Сегодня в Днепре состоится митинг в поддержку торговой блокады Донбасса

14.03.2017 08:43

Сегодня, 14 марта, в 19.00 возле здания Днепропетровской облгосадминистрации состоится митинг в поддержку блокады торговли с оккупантами.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ОО «Інструктор «Алекс».

 «В связи с тем, что страна вновь оказалась заложником интересов чиновников высшего уровня, торгующих с оккупантом, что приводит к потерям жизней наших сограждан, что сейчас защищают наш суверенитет на востоке страны. А также назначение Аброськина на должность зампредседателя НП Украины является актом агрессии против патриотов Украины.

Наши требования:
1) Запрет любых торговых отношений с РФ и так называемой ОРДЛО
2) Освобождение всех пленных Украинские из плена ОРДЛО
3) Национализировать и запретить в дальнейшем иметь бизнес в Украине гражданам РФ, руководствам сепаратистов и коллаборационистов в ОРДЛО и Крыму.
4) Освободить от должности и из рядов МВД с изъятием всех званий, наград замначальника Национальной полиции Аброськина
5) Освободить от должностей и из рядов МВД с изъятием всех званий, наград всех служащих, которые имеют отношение к силовому разгону под руководством Аброськина», - говорится в заявлении организаторов.

Комментарии
Светлана
14.03.2017
как можно зарабатывать на горе, похоже мы опять вступили в дерьмо(выбрав не тех людей), а может это они выбрали не ту страну! мы не рабы, не скотина для убоя- у нас конечно много проблем, но жизнь..
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю