Самовыдвиженцы получили больше мест в Раде, чем «Народный фронт»

10.11.2014 09:19

Глава Центризбиркома Михаил Охендовский объявил предварительные данные о составе нового парламента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Партия "Блок Петра Порошенко" получит наибольшее количество (132) мандатов,  это число входят прошедшие по списку депутаты и мажоритарщики.

96 мандатов получили мажоритарщики, которые шли на выборы отдельно от любой из партий.

Читайте также: Гройсман прогнозирует начало работы новой ВР с 1 декабря

В новый парламент прошли:

от "Народного фронта"  - 82 депутата

 от "Самопомощи" – 33

от "Оппозиционного блока" – 29

от Радикальной партии – 22

от "Батькивщины" – 19

от "Свободы" - 6 (все - мажоритарщики).

По одному мандату получили "Сильная Украина", "Заступ", "Правый сектор" и "Воля".

Читайте также: «Батькивщина» и партия Ляшко совещаются о вступлении в коалицию

Также, по мажоритарке в ВР прошло большое количество экс-регионалов, которые, возможно, захотят присоединиться в Раде к своим коллегам из "Оппоблока".

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Всеукраинское аграрное объединение «ЗАСТУП»
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Днепр Украина
10.11.2014
Конфронтация Коломойский-Порошенко....Однозначно я на стороне Коломойского.
Тася
10.11.2014
Про які чесні вибори може іти мова? Стара виборча система,підкупи мажеритарщіками,на які влада та прокуратура не реагувала.ЦВК стара,ригівська,злочинна.Про яке задоволення оновленням Ради можно говорити,коли в Раді пята колона Кремля,бандюки ОБ.СКОРО РІЧНИЦЯ МАЙДАНА,ПОРОШЕНКО ПРИКРИВАЄ РИГІВ,ЖОДНОГО ПОКАРАННОГО!!!!ЦЕ ЗРАДА.
Черкаси
10.11.2014
У партії "СВОБОДА" вкрали проценти.Схід сфальсікував явку,докинули за ОБ та БПП,в результаті завдяки процентному відношенню,націанолісти втратили 1,5 % і непопали в зРаду.Вся вина на президенті.Порошенко злив СВОБОДУ .http://uainfo.org/blognews/433137-kak-blok-poroshenko-i-oppozicionnyy-blok-sotrudnichali-na-vyborah.html
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат