Самовыдвиженцы получили больше мест в Раде, чем «Народный фронт»

10.11.2014 09:19

Глава Центризбиркома Михаил Охендовский объявил предварительные данные о составе нового парламента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Партия "Блок Петра Порошенко" получит наибольшее количество (132) мандатов,  это число входят прошедшие по списку депутаты и мажоритарщики.

96 мандатов получили мажоритарщики, которые шли на выборы отдельно от любой из партий.

Читайте также: Гройсман прогнозирует начало работы новой ВР с 1 декабря

В новый парламент прошли:

от "Народного фронта"  - 82 депутата

 от "Самопомощи" – 33

от "Оппозиционного блока" – 29

от Радикальной партии – 22

от "Батькивщины" – 19

от "Свободы" - 6 (все - мажоритарщики).

По одному мандату получили "Сильная Украина", "Заступ", "Правый сектор" и "Воля".

Читайте также: «Батькивщина» и партия Ляшко совещаются о вступлении в коалицию

Также, по мажоритарке в ВР прошло большое количество экс-регионалов, которые, возможно, захотят присоединиться в Раде к своим коллегам из "Оппоблока".

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Всеукраинское аграрное объединение «ЗАСТУП»
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Днепр Украина
10.11.2014
Конфронтация Коломойский-Порошенко....Однозначно я на стороне Коломойского.
Тася
10.11.2014
Про які чесні вибори може іти мова? Стара виборча система,підкупи мажеритарщіками,на які влада та прокуратура не реагувала.ЦВК стара,ригівська,злочинна.Про яке задоволення оновленням Ради можно говорити,коли в Раді пята колона Кремля,бандюки ОБ.СКОРО РІЧНИЦЯ МАЙДАНА,ПОРОШЕНКО ПРИКРИВАЄ РИГІВ,ЖОДНОГО ПОКАРАННОГО!!!!ЦЕ ЗРАДА.
Черкаси
10.11.2014
У партії "СВОБОДА" вкрали проценти.Схід сфальсікував явку,докинули за ОБ та БПП,в результаті завдяки процентному відношенню,націанолісти втратили 1,5 % і непопали в зРаду.Вся вина на президенті.Порошенко злив СВОБОДУ .http://uainfo.org/blognews/433137-kak-blok-poroshenko-i-oppozicionnyy-blok-sotrudnichali-na-vyborah.html
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет