Самовыдвиженцы получили больше мест в Раде, чем «Народный фронт»

10.11.2014 09:19

Глава Центризбиркома Михаил Охендовский объявил предварительные данные о составе нового парламента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Партия "Блок Петра Порошенко" получит наибольшее количество (132) мандатов,  это число входят прошедшие по списку депутаты и мажоритарщики.

96 мандатов получили мажоритарщики, которые шли на выборы отдельно от любой из партий.

Читайте также: Гройсман прогнозирует начало работы новой ВР с 1 декабря

В новый парламент прошли:

от "Народного фронта"  - 82 депутата

 от "Самопомощи" – 33

от "Оппозиционного блока" – 29

от Радикальной партии – 22

от "Батькивщины" – 19

от "Свободы" - 6 (все - мажоритарщики).

По одному мандату получили "Сильная Украина", "Заступ", "Правый сектор" и "Воля".

Читайте также: «Батькивщина» и партия Ляшко совещаются о вступлении в коалицию

Также, по мажоритарке в ВР прошло большое количество экс-регионалов, которые, возможно, захотят присоединиться в Раде к своим коллегам из "Оппоблока".

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Всеукраинское аграрное объединение «ЗАСТУП»
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Днепр Украина
10.11.2014
Конфронтация Коломойский-Порошенко....Однозначно я на стороне Коломойского.
Тася
10.11.2014
Про які чесні вибори може іти мова? Стара виборча система,підкупи мажеритарщіками,на які влада та прокуратура не реагувала.ЦВК стара,ригівська,злочинна.Про яке задоволення оновленням Ради можно говорити,коли в Раді пята колона Кремля,бандюки ОБ.СКОРО РІЧНИЦЯ МАЙДАНА,ПОРОШЕНКО ПРИКРИВАЄ РИГІВ,ЖОДНОГО ПОКАРАННОГО!!!!ЦЕ ЗРАДА.
Черкаси
10.11.2014
У партії "СВОБОДА" вкрали проценти.Схід сфальсікував явку,докинули за ОБ та БПП,в результаті завдяки процентному відношенню,націанолісти втратили 1,5 % і непопали в зРаду.Вся вина на президенті.Порошенко злив СВОБОДУ .http://uainfo.org/blognews/433137-kak-blok-poroshenko-i-oppozicionnyy-blok-sotrudnichali-na-vyborah.html
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский