С апреля сменить адрес в паспорте можно в каждом сельсовете Днепропетровщины

28.03.2016 10:55

Получить новую прописку значительно быстрее, чем сейчас, можно будет уже в апреле. Государственная миграционная служба передает свои полномочия органам местного самоуправления. Один из главных этапов - передача имеющихся картотек в города и села. Уже сотни сельских и поселковых советов Днепропетровщины приняли важные документы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

В апреле в каждом населенном пункте области появится собственный орган регистрации. Обеспечить его работу в будущем поможет специальное оборудование. Необходимый комплект включает не только компьютеры, подключенные к сети Интернет, но и сканеры отпечатков пальцев, цифровые фотокамеры и аппараты для сканирования подписи. Современная техника значительно упростит процедуру регистрации.

Еще один важный этап - создание в городах и селах электронного реестра территориальной общины. В нем будет представлена информация обо всех зарегистрированных жителях населенного пункта. Данные можно будет менять в режиме онлайн. Это обеспечит быстрое обновление информации.

В созданных органах можно будет получить новую прописку или сняться с регистрации по месту жительства.

Окончательная передача полномочий миграционной службы в местные советы состоится 4 апреля. А уже на следующий день органы регистрации в городах и селах Днепропетровщины начнут работать самостоятельно.

Читайте также: Криворожане надеются, что второго тура выборов не будет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю