Роман Федик: "Результатов расследования убийств Аксельрода, Брагинского и Шевченко нет"

09.08.2014 12:12

Криминальные производства по  резонансным убийствам Геннадия Аксельрода, Вячеслава Брагинского и Эдуарда Шевченко с самого начала взяты под контроль прокуратурой Днепропетровской области, но позитивных реузльтатов пока нет. Об этом заявил прокурор Днепропетровской области Роман Федик в своем интервью "Днепру вечернему", сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

"Проведена огромная работа, направленная на раскрытие преступлений, но, к сожалению, позитивных результатов пока нет. Так, что касается версий умышленного убийства бизнесмена Геннадия Аксельрода, которое было совершено в 2012 году, перспективной остаётся лишь одна, связанная с профессиональной деятельностью пострадавшего. В рамках производства проведено 20 обысков, допрошены 100 лиц в качестве свидетелей, проведено 20 экспертиз, установлены приметы преступников", - заявил Роман Федик.

Что касается убийства Вячеслава Брагинского, имевшего место в 2009 году, по словам областного прокурора перспективными остаются 4 версии – все связаны с конфликтными ситуациями в профессиональной деятельности пострадавшего. Досудебное расследование, в том числе по убийству начальника областного УБОПа Эдуарда Шевченко, все еще продолжается.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет