Рейдерів регіону "кришують" в столиці, - депутат облради

19.09.2017 11:00

В рейдерських захопленнях фермерських господарств в регіоні зацікавлені найвищі посадові особи. Про це розповів голова асоціації фермерів Дніпропетровської області, депутат обласної ради Анатолій Гайворонський, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В рейдерстві задіяні найвищі посадові особи. Вже й комісію создали при Кабінеті Міністрів, яка буде займатися рейдерством. Якщо держава признала рейдерство через створення комісій, то вона підтверджує нашу недолугість правоохоронних органів: якби вони робили, то ніякого рейдерства не було б. Жоден не притягнутий до кримінальної відповідальності: ні державний реєстратор, ні рейдер. Зрозуміло чому - бо задіяні такі люди, що їх чіпати не можна", - сказав він.

За його словами, звернення до Міністерства юстиції результатів не дає: "Тричі зверталися. Двічі відмовили, третій раз ми поїхали весною з мітингом, акцією протесту, перекрили дорогу, в результаті нас прийняв Мороз (заступник міністра, - ред.). Сіли за стіл переговорів, виробили дорожню карту - як вирішити це питання, домовилися, пожали один одному руки і розійшлися. Через 2 неделі був у Києві, дзвоню начальнику департамента і говорю: ж нічого не робиться! Каже: ми не можемо. Взагалі нічого не можемо".

Анатолій Гайворонський навів приклад, коли  було захоплено одно з великих фермерських господарств на Дніпропетровщині.

"У Верховній Раді озвучували, задавали питання міністру юстиції, де він сказав перед українським народом з трибуни, що ми вирішимо. І не рішив! Знаючи, що там стояли люди і була стрілянина і великий супротив. І так нічого і не вирішили", - наголосив депутат.

За матеріалами передачі «Наживо» на 51-му телеканалі

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский