Прокуратура визнала бездіяльність відносно злочинів Вілкула, - Купрій

02.04.2015 11:55

"Сьогодні рішенням Печерського районного суду м.Києва визнана протиправною бездіяльність першого заступника Генпрокурора Володимира Гузира, яка полягає у відмові відкривати кримінальне провадження проти мера Кривого рогу Юрія Вілкула (батька одного з лідерів Опозиційного Блоку Олександра Вілкула)", - заявляє нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Раніше я повідомляв громадськість, що у деяких великих містах Україні діє корупційна схема в рекламній сфері. Очолюють таку схему міські голови, прикриваючись рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування.

Так, в Кривому розі за час повноважень Юрія Вілкула не надійшло до міського бюджету близько 40 млн.грн. коштів за надання підприємцям в користування місць комунальної власності для розташування рекламних засобів (білборди, лайтбокси, банери, тощо).

Для руйнування корупційної схеми і притягнення Юрія Вілкула до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років я подав в Генеральну прокуратуру відповідну заяву. Проте тоді ще в.о. Генпрокурора пан Гузир в порушення вимог статті 214 Кримінального процесуального кодексу відмовився відкривати проти корупціонера кримінальне провадження (http://videonews.com.ua/news/view/38068). Тому я був змушений оскаржити його відмову до суду і нарешті громадськість отримала довгоочікуване позитивне рішення. Досудове слідство почалось", - додав Купрій.

Читайте також: Критика в мой адрес связана с моим высоким рейтингом в области, - Вилкул (ВИДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
02.04.2015
Це ти себе за громадськість вважаєш? Особисті забаганки виставляєш за громадські? Ніяких звернень від громадськості нема і не було, а соцмережах "повідомляти" можна й з дивана.
аркадій
02.04.2015
одна тріпологія, роботи ніякої ,ну посадіть на кінець партію ригалів на нари
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет