Прокуратура визнала бездіяльність відносно злочинів Вілкула, - Купрій

02.04.2015 11:55

"Сьогодні рішенням Печерського районного суду м.Києва визнана протиправною бездіяльність першого заступника Генпрокурора Володимира Гузира, яка полягає у відмові відкривати кримінальне провадження проти мера Кривого рогу Юрія Вілкула (батька одного з лідерів Опозиційного Блоку Олександра Вілкула)", - заявляє нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Раніше я повідомляв громадськість, що у деяких великих містах Україні діє корупційна схема в рекламній сфері. Очолюють таку схему міські голови, прикриваючись рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування.

Так, в Кривому розі за час повноважень Юрія Вілкула не надійшло до міського бюджету близько 40 млн.грн. коштів за надання підприємцям в користування місць комунальної власності для розташування рекламних засобів (білборди, лайтбокси, банери, тощо).

Для руйнування корупційної схеми і притягнення Юрія Вілкула до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років я подав в Генеральну прокуратуру відповідну заяву. Проте тоді ще в.о. Генпрокурора пан Гузир в порушення вимог статті 214 Кримінального процесуального кодексу відмовився відкривати проти корупціонера кримінальне провадження (http://videonews.com.ua/news/view/38068). Тому я був змушений оскаржити його відмову до суду і нарешті громадськість отримала довгоочікуване позитивне рішення. Досудове слідство почалось", - додав Купрій.

Читайте також: Критика в мой адрес связана с моим высоким рейтингом в области, - Вилкул (ВИДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
02.04.2015
Це ти себе за громадськість вважаєш? Особисті забаганки виставляєш за громадські? Ніяких звернень від громадськості нема і не було, а соцмережах "повідомляти" можна й з дивана.
аркадій
02.04.2015
одна тріпологія, роботи ніякої ,ну посадіть на кінець партію ригалів на нари
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю