Прокуратура визнала бездіяльність відносно злочинів Вілкула, - Купрій

02.04.2015 11:55

"Сьогодні рішенням Печерського районного суду м.Києва визнана протиправною бездіяльність першого заступника Генпрокурора Володимира Гузира, яка полягає у відмові відкривати кримінальне провадження проти мера Кривого рогу Юрія Вілкула (батька одного з лідерів Опозиційного Блоку Олександра Вілкула)", - заявляє нардеп Віталій Купрій на своїй сторінці у фейсбук.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Раніше я повідомляв громадськість, що у деяких великих містах Україні діє корупційна схема в рекламній сфері. Очолюють таку схему міські голови, прикриваючись рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування.

Так, в Кривому розі за час повноважень Юрія Вілкула не надійшло до міського бюджету близько 40 млн.грн. коштів за надання підприємцям в користування місць комунальної власності для розташування рекламних засобів (білборди, лайтбокси, банери, тощо).

Для руйнування корупційної схеми і притягнення Юрія Вілкула до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років я подав в Генеральну прокуратуру відповідну заяву. Проте тоді ще в.о. Генпрокурора пан Гузир в порушення вимог статті 214 Кримінального процесуального кодексу відмовився відкривати проти корупціонера кримінальне провадження (http://videonews.com.ua/news/view/38068). Тому я був змушений оскаржити його відмову до суду і нарешті громадськість отримала довгоочікуване позитивне рішення. Досудове слідство почалось", - додав Купрій.

Читайте також: Критика в мой адрес связана с моим высоким рейтингом в области, - Вилкул (ВИДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
ДяДяЖеНя
02.04.2015
Це ти себе за громадськість вважаєш? Особисті забаганки виставляєш за громадські? Ніяких звернень від громадськості нема і не було, а соцмережах "повідомляти" можна й з дивана.
аркадій
02.04.2015
одна тріпологія, роботи ніякої ,ну посадіть на кінець партію ригалів на нари
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю