Прокуратура до сих пор расследует теракты 5-летней давности в Днепре (ВИДЕО)

28.04.2017 08:30

Под стражей находятся двое - Виктор Сукачев и Виталий Федоряк, им грозит от 10 до 15 лет лишения свободы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

5 лет назад Днепр всколыхнула серия терактов. Четыре взрыва прогремели в разных частях города, травмы получили 27 человек. Одному из пострадавших ампутировали руку. Взрывные устройства злоумышленники закладывали у трамваев, оставляя их в урнах или в сумках. Правоохранители задержали четырех подозреваемых. Однако в 2014 году с Льва Просвирнина и Дмитрия Ревы сняли обвинения. В том же году Индустриальный районный суд Днепра начал повторное слушание дела. Сейчас прокуратура Днепропетровской области заново проверяет материалы дела. Под стражей находятся двое - это Виктор Сукачев и Виталий Федоряк.

«На настоящий момент судебное следствие заканчивается. Фактически в большей части все собранные по делу доказательства уже исследованы, осталось не так уж и много. Впоследствии, после этого, прокуратура в судебных прениях даст анализ собранным по делу доказательствам. Санкция статьи, которая вменяется подсудимым, это ч. 3 статьи 258 - предусматривает наказание от 10 до 15 лет лишение свободы или пожизненное лишение свободы», - рассказал прокурор отдела обеспечения гособвинения в регионе Днепропетровской областной прокуратуры Александр Дахно.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю