Проезд в электротранспорте Днепра надо повысить до 5 грн, - Вадим Шебанов

08.06.2018 19:30

Заместитель бывшего городского головы Днепра Вадим Шебанов считает, что нужно делать местный электротранспорт полностью бесплатным, либо поднимать цены примерно до 5 гривен. Об этом он рассказал в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Можно сделать бесплатным, все равно тратим налоговые деньги в поддержку электротранспорта. Он просто убыточен. Мы будем все время страдать от изношенного фонда, трамваев и инфраструктуры. Повышать необходимо», - сказал он.

Читайте также: Большинство днепрян низко оценивают работу правоохранителей

По словам Шебанова, тариф пока не повышают, потому что мэр Днепра хочет сохранить свой имидж.

«Есть решение исполкома, которое до сих пор не введено в действие, где тариф на электротранспорт составляет 3 гривны. Еще год назад принято», - напомнил он.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
горожанин
11.06.2018
Можете уволиться или повеситься.
Борис
10.06.2018
Сначала пенсию минимальную как Норвегии. А лет так через 10 или 20 поддымите тарифы до таких как ЛНР. Если не устраивает то можете уволится или ещё что-то.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю