Проблемы «Южмаша» будут рассмотрены на специальном заседании Кабмина, - нардеп

06.10.2016 16:00

Народный депутат Максим Курячий заявил, что в ближайшее время проблемы отечественного флагмана ракетно-космической отрасли – предприятия «Южмаш» - будут рассмотрены на специальном совещании с участием Премьер-министра Украины Владимира Гройсмана.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политика.

Сегодня, 6 октября, во время сессии Верховной Рады парламентарий призвал Кабмин в срочном порядке вмешаться в ситуацию, сложившуюся вокруг КБ «Южное» и «Южмаш», чтобы разобраться с задолженностью по заработной плате, электроэнергии и выработать «дорожную карту» по выходу из кризисной ситуации.

Владимир Гройсман поддержал инициативу народного депутата Максима Курячего о проведении такого совещания.

«Я считаю, что этот вопрос должен быть рассмотрен незамедлительно для того, чтобы мы нашли системные решения - как восстановить работу предприятия, чтобы оно не регенерировало долги», - заявил Премьер.   

«Надеюсь, что накопившиеся проблемы «Южмаша» получат новые решения. Крайне важно поддержать стратегическое для Украины предприятие, обеспечить его поддержку на высшем государственном уровне. Кроме того, с коллегами по парламенту мы инициировали вопрос о выделении средств в размере 70 миллионов гривен для погашения долгов по заработной плате перед рабочими завода», - отметил народный депутат Максим Курячий.

Напомним, ранее Максим Курячий неоднократно поднимал вопрос перед предыдущим составом Кабинета Министров Украины о погашении долгов «Южмаша» и обеспечении его государственными заказами, разрабатывал законопроекты, направленные на финансовое оздоровление предприятия.

Читайте также: ТОП-5: народные депутаты Днепропетровщины.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю