При попытке стать Януковичем некоторым уготована участь Ющенко, - Филатов

03.11.2014 10:33

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов на своей странице в фейсбук поделился своими мыслями по поводу новой Верховной Рады.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мысли по поводу...
1. При попытке стать Януковичем некоторым уготована участь превратиться в Ющенко.
2. Лучше с умным потерять, чем с дураком найти. Но это не для нынешних. Предпочтение отдается ничтожным, но предпочитающим заглядывать в рот.
3. От признания выборов "честными" до подписания подобия "оранжевого" Универсала с рыгами и будущего политического краха - всего пару шагов.
4. Никогда нельзя верить русским и реваншистам. Все равно обманут.
5. Мы победим. Потому что с нами Бог, Правда и Украина», - написал Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Иванов Иван Иванович
03.11.2014
Колыма большая, там всем места хватит
Гость
03.11.2014
Согласен с Филатовым на все сто. Ну, кто поверит что так называемый Опиздицийный блок честно набрал голоса. Знаем это прессинг на предприятиях и шахтах, где имеют бизнесовое влияние рыги, не будешь голосовать на вышеуказанный блок, на увольнение. Пока не будут возвращены в государство прихватизованные у народа предприятия, будет такая вот катавасия с голосованием. Ведь пока нормальные люди отдают свою за жизнь на Украину, вот такая вот сволота как рыги снова на коне. Ну кто мне скажет, что не будет еще одного майдана, на котором народ их просто выдавить
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский