«Правий сектор» Кривого Рогу завадив комуністам попіаритись

23.02.2015 14:58

22 лютого в Кривому Розі проходив захід на честь визволення міста від німецько-фашистських загарбників. За повідомленням представників "Правого Сектора", «реквієм за загиблими перетворився в урочисте дійство для піару кримінального клану Вілкулів і його друзів, колишніх регіоналів - Костянтина Павлова та Євгена Удота. Було помічено близкьо 10 автобусів з ГОК'ів, на яких і приїхали «бажаючі відсвяткувати визволення Кривого Рогу».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не обійшлося і без червоних активістів. Не дивлячись на прохання обійтись без комуністичних символів і спокійно вшанувати загиблих, що стали розмінною монетою в війні імперій - було розгорнуто декілька десятків червоних прапорів, роздавалися газети та листівки. До того ж, для прикриття своєї ганебної діяльності, використовувались не партійні прапори, а копій бойових прапорів 79 дивізії.

Ми неодноразово повторювали, що не ворогуємо з ветеранами та не виступаємо проти заходів на честь загиблих, але навіть на прохання міліції про припинення агітації, комуністи не зреагували, тому нашою мобільною групою було реквізовано декілька прапорів та партія газет "комунист Кривбасса", що пропагує сепаратизм та паплюжить честь і гідність українських вояків.

Ми не допустимо комуно-реваншизму в нашому українському місті», - пишуть представники «Правого сектору» у Кривому Розі на своїй сторінці у фейсбук.

Читайте також: Ярош віддав накази "Правому сектору" у зв'язку з важкою ситуацією на фронті

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю