«Правий сектор» Кривого Рогу завадив комуністам попіаритись

23.02.2015 14:58

22 лютого в Кривому Розі проходив захід на честь визволення міста від німецько-фашистських загарбників. За повідомленням представників "Правого Сектора", «реквієм за загиблими перетворився в урочисте дійство для піару кримінального клану Вілкулів і його друзів, колишніх регіоналів - Костянтина Павлова та Євгена Удота. Було помічено близкьо 10 автобусів з ГОК'ів, на яких і приїхали «бажаючі відсвяткувати визволення Кривого Рогу».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не обійшлося і без червоних активістів. Не дивлячись на прохання обійтись без комуністичних символів і спокійно вшанувати загиблих, що стали розмінною монетою в війні імперій - було розгорнуто декілька десятків червоних прапорів, роздавалися газети та листівки. До того ж, для прикриття своєї ганебної діяльності, використовувались не партійні прапори, а копій бойових прапорів 79 дивізії.

Ми неодноразово повторювали, що не ворогуємо з ветеранами та не виступаємо проти заходів на честь загиблих, але навіть на прохання міліції про припинення агітації, комуністи не зреагували, тому нашою мобільною групою було реквізовано декілька прапорів та партія газет "комунист Кривбасса", що пропагує сепаратизм та паплюжить честь і гідність українських вояків.

Ми не допустимо комуно-реваншизму в нашому українському місті», - пишуть представники «Правого сектору» у Кривому Розі на своїй сторінці у фейсбук.

Читайте також: Ярош віддав накази "Правому сектору" у зв'язку з важкою ситуацією на фронті

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю