Повышение стоимости обучения в музшколах Днепра отложено, - Григорий Гельфер

12.05.2018 11:15

Вопрос о повышении стоимости обучения в музыкальных школах Днепра отложен. Об этом в специальном комментарии интернет-изданию "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" расказал депутат городского совета, член постоянной депутатской комиссии по вопросам образования, культуры, молодежи и спорта Григорий Гельфер.

"Наша позиция комиссии, а не только моя - и мы её высказали мэру -  что сгоряча "рубить" не надо", - говорит депутат. По его словам, в этой ситуации нужно разбираться очень серьёзно.

"Поэтому никаких скорых решений, я считаю, принято не будет. Никакого повышения в ближайшее время не будет", - подчеркнул Григорий Гельфер.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Толя
12.05.2018
Шановні мешканці! Прошу віднестись з розумінням. Прийшла весна і зі снігом змило асфальт з доріг і тротуарів. Кошти бюджета акумулюються на латання покриття, реконструкцію моста і утиримання будинку пристарілих при синагозі. В таких умовах влада змушена економити на колективах дитячих садків, муз. шкіл, театрів!!!
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю