Порошенко заверил, что в мобилизации пока нет необходимости

24.12.2018 20:00

Президент Петр Порошенко заверил, что объявит мобилизацию только в случае открытой масштабной наземной агрессии РФ против Украины.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "newformat".

“Нынешняя ситуация, которая есть в стране, полностью контролируется. Наши Вооруженные силы, другие силовые подразделения способны обеспечить безопасность граждан”, – заявил он.

По его словам, мобилизация не будет объявлена, если не произойдет открытой масштабной наземной агрессии РФ против Украины. “Тогда, – у меня все указы о мобилизации заготовлены, и мы не будем бегать, искать и спрашивать разрешения”, – добавил Порошенко

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю