Полный список зарегистрированных мажоритарщиков Днепропетровщины

30.09.2014 08:56

Сегодня 30 сентября, согласно календарному плану Центризбиркома, заканчивается регистрация желающих стать нардепом.

Интернет-издание "ГЛАВНОЕ" представляет сводный список кандидатов (199) в депутаты по мажоритарным округам Днепропетровской области.


№24
1. Шикуленко Александр Витальевич – Народный фронт
2. Клименко Богдан Викторович – Батькивщина
3. Краснобрижий Павел Сергеевич – Сильная Украина
4. Гетьман Вадим Анатольевич – Блок Петра Порошенко (не зарегистрирован)
5. Панченко Андрей Иванович – Громадська Сила
6. Безбах Яков Яковлевич – самовыдвижение
7. Дегтярев Юрий Сергеевич - самовыдвижение
8. Васючков Иван Александрович – Сила людей
9. Кондаков Андрей Николаевич – Радикальная партия
10. Костюченко Андрей Сергеевич – самовыдвижение
11. Убогов Валерий Леонидович - КПУ

№25
1. Котов Владислав Владимирович – Народный фронт
2. Горник Андрей Владимирович – Батькивщина
3. Шипко Александр Федорович – Сильная Украина
4. Курячий Максим Павлович – Блок Петра Порошенко
5. Краснов Загид Геннадьевич – Громадська сила
6. Цыркин Игорь Маркович – самовыдвижение
7. Яковенко Владимир Иванович – самовыдвижение
8. Волокитина Наталья Юрьевна - Радикальная партия
9. Руденко Игорь Иванович – самовыдвижение
10. Джума Вадим Петрович – Ресрубликанская партия «Славутич»
11. Вороной Денис Леонидович - самовыдвижение

№26
1. Линчевский Игорь Вячеславович – Народный фронт
2. Чеберда Алексей Григорьевич – Батькивщина
3. Василенко Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Денисенко Андрей Сергеевич – Блок Петра Порошенко
5. Афанасьев Александр Анатольевич – Громадська сила
6. Григорук Олег Романович – самовыдвижение
7. Редька Александр Олегович – Демократический альянс
8. Ульянова Тамила Владимировна - Воля
9. Кучерук Сергей Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
10. Лаппо Игорь Николаевич – Радикальная партия
11. Литвиненко Сергей Михайлович - Справедливость

№27
1. Моренец Вадим Александрович – Народный фронт
2. Баско Андрей Валентинович – Батькивщина
3. Филатов Андрей Иванович – Сильная Украина (не зарегистрирован)
4. Староскольцева Анастасия Александровна – Блок Петра Порошенко (не зарегистрирована)
5. Варфоломей Сергей Викторович – Демократический альянс
6. Епифанцева Светлана Владимировна – самовыдвижение
7. Пилипенко Анжелика Анатольевна – самовыдвижение
8. Филатов Борис Альбертович - самовыдвижение
9. Кузнецов Руслан Владимрович – КПУ
10. Лупандин Александр Александрович – Радикальная партия
11. Стюпан Денис Владимирович - самовыдвижение


№28
1.Харченко Владимир Викторович – Народный фронт
2. Козлов Юрий Романович – Батькивщина
3. Суханов Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Куличенко Иван Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Збарская Екатерина Юрьевна – Громадська сила
6. Аббасов Заур Джаваншир оглы – самовыдвижение
7. Коваленко Анатолий Николаевич – самовыдвижение
8. Кожушко Николай Николаевич – самовыдвижение
9. Колесников Алексей Владимирович – Радикальная партия
10. Морозенко Евгений Владимирович – самовыдвижение
11. Швачко Андрей Валерьевич - КПУ

№29
1.Клименко Анатолий Владимирович – Народный фронт
2. Дзодз Николай Аникиевич - Батькивщина
3. Шинкевич Виктор Геннадиевич – Сильная Украина
4. Куприй Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Писаревский Константин Иванович – самовыдвижение
6. Швец Николай Антонович – самовыдвижение
7. Бордовская Вера Семеновна – КПУ
8. Москаленко Роман Анатольевич – самовыдвижение
9. Москалец Николай Николаевич – Радикальная партия
10. Прокудин Александр Геннадиевич – Украинская партия «Зеленая планета»

№30
1.Дегтярев Юрий Владимирович – Народний фронт
2. Плахотник Александр Олегович – Батькивщина
3. Дементьев Дмитрий Витальевич – Сильная Украина
4. Дубинин Александр Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Демошенко Сергей Валентинович – самовыдвижение
6. Коваленко Сергей Викторович – НОВАЯ ПОЛИТИКА
7. Гузенко Константин Алексндрович – самовыдвижение
8. Зарваницкий Юрий Богданович – Радикальная партия
9. ЗахорольскийОлег Иванович – самовыдвижение
10. Ткаченко Сергей Иванович - КПУ

№31
1.Олейник Сергей Николаевич – Народный фронт
2. Габриадзе Мераби Рубенович – Батькивщина
3. Петровский Игорь Викторович – Сильная Украина
4. Олейник Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Караманиц Константин Федорович – самовыдвижение
6. Смирный Евгений Владимирович – самовыдвижение
7. Балабат Любовь Николаевна – Радикальная партия
8. Вовк Юрий Марьянович – самовыдвижение
9. Павлов Константин Юрьевич – самовыдвижение
10. Шолошенко Виталий Викторович – Блок левых сил
11. Штанько Сергей Николаевич – самовыдвижение
12. Штефан Владислав Александрович - самовыдвижение

№32
1.Сова Светлана Николаевна – Народный фронт
2. Черствый Геннадий Борисович – Батькивщина
3. Смелый Сергей Евгеньевич – Сильная Украина
4. Рубан Инна Ивановна – Блок Петра Порошенко
5. Туровская Ирина Львовна – самовыдвижение
6. Решотка Сергей Павлович – самовыдвижение
7. Шевчик Оксана Александровна – самовыдвижение
8. Броецкий Александр Анатольевич – Радикальная партия
9. Данелия Силован Монучарович - самовыдвижение
10. Литвиненко Павел Леонидович – КПУ
11. Милобог Юрий Валерьевич – самовыдвижение
12. Никитин Игорь Юрьевич – самовыдвижение
13. Полтавец Андрей Анатольевич – самовыдвижение
14. Яковенко Иван Анатольевич - самовыдвижение


№33
1.Соколовский Владимир Петрович – Народный фронт
2. Бабенко Ольга Владимировна – Батькивщина
3. Лищина Александр Викторович – Сильная Украина
4. Усов Константин Глебович – Блок Петра Порошенко
5. Макаренко Александр Юрьевич – самовыдвижение
6. Колесник Николай Юрьевич – самовыдвижение
7. Шаповалова Екатерина Геннадьевна – самовыдвижение
8. Бобченко Юрий Викторович - самовыдвижение
9. Колесников Николай Павлович - самовыдвижение
10. Гамалага Константин Евгеньевич – Сила людей
11. Кривенко Ирина Васильевна – КПУ
12. Оксамитна Наталья Васильевна – Радикальная партия
13. Пронькин Владимир Леонидович - самовыдвижение
14. Саенко Иван Иванович – самовыдвижение
15. Федин Константин Анатольевич – самовыдвижение

№34
1.Волосянко Николай Иванович – Народный фронт
2. Мищенко Виктор Иванович – Батькивщина
3. Сахнюк Юрий Зиновьевич – Сильная Украина
4. Майстренко Александр Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Крышин Олег Юрьевич – самовыдвижение
6. Бережный Владимр Николаевич - КПУ
7. Кравченко Артем Владимирович – самовыдвижение
8. Кравченко Сергей Александрович – Радикальная партия

№35
1. Бычков Дмитрий Александрович – Народный фронт
2. Лиханский Виктор Александрович – Батькивщина
3. Базилюк Иван Иванович – Сильная Украина
4. Пасхалов Сергей Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Колесник Вадим Геннадьевич – самовыдвижение
6. Рудик Владимир Михайлович – самовыдвижение
7. Шипко Андрей Федорович – самовыдвижение
8. Баландин Сергей Викторович – самовыдвижение
9. Евтушенко Владимр Алексеевич – самовыдвижение
10. Жир Александр Александрович – самовыдвижение
11. Кучерук Александр Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
12. Олийнык Руслан Юрьевич – самовыдвижение
13. Рыжков Евгений Николаевич – самовыдвижение
14. Тихон Александр Владимирович – Радикальная партия
15. Токарь Руслан Иванович – самовыдвижение
16. Старун Сергей Владимирович - самовыдвижение

№36
1.Савченко Петр Терентьевич – Народный фронт
2. Куклин Владимир Юрьевич – Сильная Украина
3. Залунин Владимир Федорович – самовыдвижение
4. Мартовицкий Артур Владимирович – самовыдвижение
5. Дацько Татьна Федоровна – самовыдвижение
6. Щербаков Геннадий Лаврентьевич – самовыдвижение
7. Аникеев Владимир Ильич – Радикальная партия
8. Метелица Иван Сергеевич – самовыдвижение
9. Норенко Ирина Николаевна - самовыдвижение
10. Соболь Александр Иванович - самовыдвижение

№37
1.Лавриненко Сергей Геннадиевич – Народный фронт
2. Зубрий Дмитрий Александрович – Батькивщина
3. Гуреев Дмитрий Александрович – Сильная Украина
4. Мудрый Алексей Алексеевич – Блок Петра Порошенко
5. Папуча Андрей Владимирович – самовыдвижение
6. Писаревский Александр Александрович – самовыдвижение
7. Раевский Игорь Викторович – самовыдвижение
8. Сорока Алексей Александрович – самовыдвижение
9. Цуркан Олег Валерьевич – самовыдвижение
10. Шпенов Дмитрий Юрьевич – самовыдвижение
11. Гладченко Виталий Михайлович – самовыдвижение
12. Доценко Юрий Всеволодович – самовыдвижение
13. Кузнецов Станислав Валерьевич – Радикальная партия
14. Литвиненко Сергей Михайлович – самовыдвижение
15. Мудрый Алексей Евгеньевич – самовыдвижение
16. Селиванова Людмиа Сергеевна – Народная перспектива
17. Шпинов Александр Дмитриевич – самовыдвижение

№38
1. Чернодобравский Олег Иванович – Народный фронт
2. Закора Неля Николаевна – Батькивщина
3. Подуков Алексей Викторович – Сильная Украина
4. Гуртовой Игорь Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Буряк Александр Николаевич – самовыдвижение
6. Нестеренко Вадим Григорьевич - самовыдвижение
7. Журавская Любовь Федоровна – Радикальная партия
8. Кузьмук Александр Иванович - самовыдвижение
9. Литвищенко Виктор Иванович – самовыдвижение
10. Малиночка Любовь Григорьевна - КПУ
11. Погорелая Нина Степаовна - самовыдвижение

№39
1.Верченко Александр Александрович – Народный фронт
2. Куюмчян Мгер Санасарович – Батькивщина
3. Мазур Сергей Валерьевич – Сильная Украина
4. Плеханов Дмитрий Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Астион Василий Николаевич – самовыдвижение
6. Пустовая Мария Ивановна – самовыдвижение
7. Самойленко Юрий Павлович – самовыдвижение
8. Калинина Людмила Николаевна – Радикальная партия
9. Ковтун Владимир Васильевич - самовыдвижение
10. Козубский Иван Марьянович – Блок левых сил
11. Саратова Наталья Васильевна - КПУ
12. Скворцов Виталий Александрович – самовыдвижение
13. Чанкселян Сергей Васильевич – самовыдвижение
14. Ярош Дмитрий Анатольевич – Правый сектор

№40
1.Ященко Дмитрий Анатольевич – Народный фронт
2. Рязанцев Иван Михайлович – Батькивщина
3. Шкуро Николай Александрович – Сильная Украина
4. Гидич Валентин Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Савенко Анатолий Степанович – самовыдвижение
6. Скорук Максим Анатольевич – Украинская платформа «СОБОР»
7. Мороз Олег Николаевич – самовыдвижение
8. Кузнецов Александр Генрихович – Радикальная партия
9. Сафронов Станислав Александрович – самовыдвижение
10. Тимофеев Денис Александрович - КПУ

Комментарии
Ден
30.09.2014
Нелли, отметил ваш красивый слог! ;-)
Нелли
30.09.2014
как много здесь регионалов и разных просто сволочей!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский