Політичний реванш на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

04.05.2015 21:08

Форпост у боротьбі із сепаратизмом, символ єдності і незламності України. Так називали Дніпропетровщину зовсім недавно. А сьогодні регіон, як був наймонолітнішим перед наступом російської агресії та сепаратистської зарази, почало політично лихоманити. І головна ознака цього – початок динамічного відродження впливу колишньої Партії регіонів у Дніпропетровську. І це може перетворитися на справжній політичний реванш тільки вже Опозиційного блоку. Тож які ж тектонічні зсуви почалися після відставки Ігоря Коломойського та його команди і яка політика його наступника на посаді керманича Дніпропетровщини?

Про це йдеться у розслідуванні Артема Шевченка на Espreso.TV.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
рыгаАнал
05.05.2015
все рыги конченые мрази
Днепропетровец
04.05.2015
Кровавые ублюдки - это партия рыгов с 2010 года! эту рыгальную мразь надо полностью искоренить и посадить. Днепр за Беню
Сказочник
04.05.2015
Заткнитесь! Вы сами - ублюдки жидомасонские, которые вылизываю зады и другие места этой жидве Днепропетровской, которая есть ни чем иным, как организованная банда со своей иерархией и армией. Беня Коломыга, его шныри: Геша Карлик, Филатов и Олейник всю жизнь занимались отжимом, воровством и бандитизмом. В период, так называемой "Революції гідності" Вас - лохов, подмяли своими лозунгами с использованием своих банд-формирований, под названием добровольческие батальоны, и дальше занимались отчимом собственности, воровством людей, убийствами военных и контробандой, на чем и наживались. И Беню, Гарант не успел навернуть, как он развернулся и в свою Швейцарию рванул. Даже на митинг в свою честь, впадло было прийти! А, Вы-лохи, хвалебные оды этим бандитам отпеваете и реальных профессионалов, наших с Вами земляков поносите! Вот дебилы и имеете ту войну, которую жива разжигает, использовал в ней, не своих жидов, а наших с Вами детей, отцов, братьев и т.д. ПОЗОР Вам уродам!!!
Таня
04.05.2015
Кровавые ублюдки захватили власть в Украине в 2010-м.И борьбу с их остатками действительно нужно усилить.
Гость
04.05.2015
Очень хочется верить, что Днепр наконец проснется и внесет свою лепту в борьбу с кровавыми ублюдками,которые захватили власть на Украине больше года назад.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет