Политические мошенники спекулируют на вопросе полигона в Днепре, - Филатов

10.04.2017 13:39

Городской голова Днепра Борис Филатов в интервью газете «День» заявил, что ситуация с мусором в Днепре сложная, но контролируемая.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы имели нарекания от жителей поселка Диевка по поводу ныне действующего полигона. Думаю, что при экономной эксплуатации нам хватит этого полигона еще на пять-шесть лет. В целом, у нас в запасе лет пятнадцать. Однако этот вопрос постоянно используется различными политическими мошенниками, которые «подогревают» людей, периодически пытаются то дорогу перекрыть, то еще что-нибудь. Я считаю, что не может миллионный город быть заложником десяти-пятнадцати активистов, которые на этом пытаются зарабатывать политические дивиденды. Пока нам удается найти общий язык с жителями. Например, мы купили так называемые пропановые пушки для разгона птиц, стаи которых сидели на деревьях, летали над поселком. Это такая труба, которая выстреливает выхлопом газа в атмосферу, и все птицы разлетаются. Затем были вопросы, связанные с запахом. Мы выполнили огромный объем работы по приведению полигона до проектных показателей. Перепланировку массу отходов, уплотнили, пересыпали почвой и разбили на две площадки, принимающие отходы попеременно. Купили специальные реагенты, нейтрализуют неприятные запахи. Перекладываем рекультивированную часть карты полигона бентонитовыми матами. При этом в Диевке есть огромное количество стихийных свалок, которые ранее сами местные жители и создали», - отметил мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Станислав
12.04.2017
Я неделю назад вечером ехал на велосипеде через дорогу по посадке, которая возле свалки. Так у меня реально в глазах темнеть начало от едкого запаха и началась хрипота, настолько едкий и противный запах, что это ужас. Надо Филатова туда вывезти и попросить подышать там полной грудью минут 10... Позаботились они...
Артемій Руський
12.04.2017
Клавдія, скажіть будь-ласка де "зхрон реактивних відходів" на території Діївки та Таромського?
Клавдія
12.04.2017
Хлопці, свалка це квітки у порівнянні з тим, що є на території Діївки та Таромському. Дуже небезпечно місцянам від зхрону реактивних відходів. Це питання треба підіймати негайно перед обласною радою. Бо там повинні фінансувати програми обласну та прогрома МАГАТЕ!!!!!. Цього ніхто не робить, а робити треба негайно!!!!
Клавдия
12.04.2017
Нарешті хоть сьогоднішня влада міста розуміється в питанні поводження з побутовими відходами дуже кваліфікаційно. При такому підході до вирішення птання з мусором, громадянам нічого турбуватися. Питання побутових відходів - є принциповим питанням для ношого мера, я так думаю.
Диевец
10.04.2017
И кстати, как воняло, так и воняет. Да и как оно может не вонять, когда дома в 500 метрах от городского полигона?
Диевец
10.04.2017
Пускай сперва возле себя сделает мусорку и его дети этим дышат. Когда на улицу ребенок просит выйти, а ты его не пускаешь, потому, что там вонь ужасная - то тут не политические мошенники. Политика тут не причем - здесь здоровье людей. Он или идиот или прикидывается.
Последние записи в блогах

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее

Протягом січня-березня 2019 року митницями ДФС виявлено 9,3 тис. порушень митних правил із вартістю предметів правопорушень на суму 611 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року вартість предметів правопорушення збільшилася на 30,2%.

У  1,4 тис. справ про порушення митних правил тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 162,8 млн гривень. Середня вартість предметів правопорушення склала 117,5 тис. грн..

Найпоширенішими є випадки незаконного переміщення через митний кордон продовольчих товарів. За вказаний період за скоєння таких порушень було вилучено товарів на суму 102,2 млн гривень. Промислових товарів вилучено на суму 32,9 млн грн, транспортних засобів – на 11,3 млн грн., валюти – 16,7 млн грн.

Безпосередньо митницями ДФС розглянуто майже 8 тис. справ про порушення митних правил. Застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 276,4 млн грн. До Держбюджету стягнуто 31,8 млн грн., що на 22,3% більше, ніж за січень-березень 2018 року.

На розгляд до суду митницями передано 1,6 тис. справ про порушення митних правил на суму 965,5 млн грн.

За результатами розгляду справ про порушення митних правил судом прийнято рішення про накладення стягнень у вигляді штрафу на суму 127,3 млн грн, що у 2,7 раза більше аналогічного періоду торік, та конфіскації на суму 136,7 млн грн, що у 2,4 раза більше, ніж у січні-березні 2018 року.

Одним із ефективних методів протидії митним правопорушенням на сьогодні є співпраця та обмін інформацією з компетентними органами іноземних держав у рамках взаємної адміністративної допомоги, яка забезпечує попередження і виявлення незаконних експортно-імпортних операцій та факти несплати до бюджету обов’язкових митних платежів.

За результатами міжнародної взаємодії за 3 місяці 2019  року порушено понад 305 справ про порушення митних правил на суму 307,5 млн грн. Крім того, у ході міжнародної співпраці встановлено несплату 16,1 млн грн обов’язкових митних платежів.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский