Политические мошенники спекулируют на вопросе полигона в Днепре, - Филатов

10.04.2017 13:39

Городской голова Днепра Борис Филатов в интервью газете «День» заявил, что ситуация с мусором в Днепре сложная, но контролируемая.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы имели нарекания от жителей поселка Диевка по поводу ныне действующего полигона. Думаю, что при экономной эксплуатации нам хватит этого полигона еще на пять-шесть лет. В целом, у нас в запасе лет пятнадцать. Однако этот вопрос постоянно используется различными политическими мошенниками, которые «подогревают» людей, периодически пытаются то дорогу перекрыть, то еще что-нибудь. Я считаю, что не может миллионный город быть заложником десяти-пятнадцати активистов, которые на этом пытаются зарабатывать политические дивиденды. Пока нам удается найти общий язык с жителями. Например, мы купили так называемые пропановые пушки для разгона птиц, стаи которых сидели на деревьях, летали над поселком. Это такая труба, которая выстреливает выхлопом газа в атмосферу, и все птицы разлетаются. Затем были вопросы, связанные с запахом. Мы выполнили огромный объем работы по приведению полигона до проектных показателей. Перепланировку массу отходов, уплотнили, пересыпали почвой и разбили на две площадки, принимающие отходы попеременно. Купили специальные реагенты, нейтрализуют неприятные запахи. Перекладываем рекультивированную часть карты полигона бентонитовыми матами. При этом в Диевке есть огромное количество стихийных свалок, которые ранее сами местные жители и создали», - отметил мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Станислав
12.04.2017
Я неделю назад вечером ехал на велосипеде через дорогу по посадке, которая возле свалки. Так у меня реально в глазах темнеть начало от едкого запаха и началась хрипота, настолько едкий и противный запах, что это ужас. Надо Филатова туда вывезти и попросить подышать там полной грудью минут 10... Позаботились они...
Артемій Руський
12.04.2017
Клавдія, скажіть будь-ласка де "зхрон реактивних відходів" на території Діївки та Таромського?
Клавдія
12.04.2017
Хлопці, свалка це квітки у порівнянні з тим, що є на території Діївки та Таромському. Дуже небезпечно місцянам від зхрону реактивних відходів. Це питання треба підіймати негайно перед обласною радою. Бо там повинні фінансувати програми обласну та прогрома МАГАТЕ!!!!!. Цього ніхто не робить, а робити треба негайно!!!!
Клавдия
12.04.2017
Нарешті хоть сьогоднішня влада міста розуміється в питанні поводження з побутовими відходами дуже кваліфікаційно. При такому підході до вирішення птання з мусором, громадянам нічого турбуватися. Питання побутових відходів - є принциповим питанням для ношого мера, я так думаю.
Диевец
10.04.2017
И кстати, как воняло, так и воняет. Да и как оно может не вонять, когда дома в 500 метрах от городского полигона?
Диевец
10.04.2017
Пускай сперва возле себя сделает мусорку и его дети этим дышат. Когда на улицу ребенок просит выйти, а ты его не пускаешь, потому, что там вонь ужасная - то тут не политические мошенники. Политика тут не причем - здесь здоровье людей. Он или идиот или прикидывается.
Последние записи в блогах

Протягом січня-листопада поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 202,3 млрд грн. Це на 41,4 млрд грн, або на 25,7% більше січня-листопада минулого року.

Зокрема, у листопаді 2018 року ДФС було забезпечено 18,6 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з листопадом 2017 року цей показник зріс на 2,7 млрд грн, або на 17%.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

 

Подробнее

Впродовж січня – листопада 2018 року на телефонний номер сервісу ДФС України «Пульс» від громадян Дніпропетровської області надійшло 565 звернень, які розглянуті вчасно та вирішені позитивно.

Наразі більше половини мешканців регіону цікавлять питання щодо подання звітності та реєстрації накладних (296 звернень). Крім того, 170 платників порушили питання щодо організації роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області, 34 дзвінки стосувались роботи системи електронного адміністрування ПДВ тощо.

«Головний принцип роботи сервісу «Пульс» – зворотній зв’язок та оперативне вирішення питань платників. Ефектом такого зв’язку стає покращення сервісного супроводу підприємництва області», – зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

Нагадаємо, номер телефону сервісу ДФС України «Пульс» 0800-501-007 (напрямок «4»). Лінія працює цілодобово.

 

Подробнее

З початку 2018 року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Дніпропетровській області проведено всього 1721 документальна перевірка та 360 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО.

За результатами перевірок до бюджету надійшло 303,8 млн грн грошових зобов’язань (з урахуванням фінансових санкцій).

Такі показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки викриття схем та правопорушень.

У листопаді поточного року після судового оскарження підприємством КП «Д» сплачено до місцевого бюджету грошовими коштами 5,0 млн грн, що були донараховані за результатами позапланової перевірки, яка проведена в рамках кримінального провадження Офісом великих платників податків.

 

Подробнее

Громадяни продовжують оформлювати транспортні засоби з іноземною реєстрацією. Лише за минулу добу було здійснено митне оформлення 575 автівок, за які сплачено 38 млн гривень.

Загалом, станом на 14 грудня 2018 року, з початку дії нових правил ввезення транспортних засобів (з 25 листопада 2018 року) було оформлено майже 2,8 тис. транспортних засобів на єврономерах. Сума сплачених митних платежів склала майже 187,1 млн гривень. Для порівняння: станом на 13 грудня оформлено майже 2,2 тис. автівок на 149 млн гривень.

Найактивніше громадяни розмитнюють транспортні засоби у Чернівецькій області – 677 автомобілів, Волинській – 604, місті Києві – 414 та Рівненській області – 202.

Нагадаємо, що Законом України від 08 листопада 2018 року № 2612-VIIІ „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України” для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів.

При цьому передбачено перехідний період 180 діб для тих громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015  року до набрання чинності цим законом. Протягом цього часу громадяни мають можливість оформити свої транспортні засоби, які були ввезені на територію України протягом вказаного періоду і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось