Почти 60 ОСМД создали на Днепропетровщине в этом году

07.06.2017 11:35

В этом году на Днепропетровщине создали 57 объединений многоквартирных домов (ОСМД). Всего в области уже работают более 2800 ОСМД, больше всего - в Днепре, Никополе, Кривом Роге и Павлограде.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Создание ОСМД имеет и другие выгоды. 40% кредита на повышение энергоэффективности дома таким объединением возмещает государство, кредитные проценты - областной бюджет. Речь идет об утеплении стен, подвалов и крыш, модернизации систем отопления, замене окон, установке счетчиков тепла и воды.

На такую ​​помощь в Госбюджете-2017 запланировано более 430 миллионов гривен. В областном бюджете – 1 миллион гривен. Днепропетровская область - единственная в Украине, которая полностью покрывает кредитные проценты.

ОСМД Днепропетровщины уже получили 80 «теплых кредитов» на сумму 5,6 миллионов гривен. Активно заботятся об энергоэффективности своих домов жители Днепра, Кривого Рога, Никополя, Новомосковска и Павлограда.

Советы, как правильно организовать ОСМД - по ссылке.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось