Почему в Днепропетровске раненые бойцы не могут получить группу инвалидности

06.11.2015 10:30

Раненые бойцы в Днепропетровске месяцами не могут получить группу инвалидности. Специалисты центра медико-социальной экспертизы работают по стандартам мирного времени и все попытки активистов изменить этот подход бесполезны. В ситуацию пообещали вмешаться чиновники, сообщает 34.ua.

Константин Пушкарь в форме, в которой его ранило. На ней видно, откуда вышла пуля. Он выжил в «Иловайском котле» и под обстрелами Трехизбенки. Серьезная контузия, два пулевых ранения, четыре осколочных в руки, ноги и голову. Но этого упорно не замечает специальная комиссия.

Активисты уверены: получить статус инвалида Константин до сих пор не может, потому медкомиссия просто некомпетентна в вопросах военных травм. Чтобы защитить таких, как Пушкарь, Союз афганцев летом создал наблюдательный совет. Но вместо диалога врачи пожаловались на активистов в Министерство здравоохранения.

Пока врачи спорили с активистами, Константин Пушкарь 4 месяца ходил от кабинета к кабинету.

После скандала документы Константину все же выдали. А работой областной комиссии заинтересовались и чиновники.

Читайте: Когда днепропетровские маршрутки будут возить по 4 гривны?

Комментарии
Куууу
06.11.2015
Почему в Днепропетровске раненые бойцы не могут получить группу инвалидности Почему почему потому что круговая порука взятки ,бабло за которое дохрена отмазали от АТО богатых буратин чмошников и коррупция вот почему!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю