Почему в Днепропетровске отключили воду

02.03.2016 11:49

2 марта в Днепропетровске отключили водоснабжение на левом берегу, на пр. Богдана Хмельницкого (бывшая ул. Героев Сталинграда), на пр. Пилипа Орлика (бывший пр. Ильича). При этом «Днепрводоканал» предупреждал об отключениях только жителей ул. Метростроевской №12, №14.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Напомним, что 16 февраля жители ряда улиц Днепропетровска уже оставались без воды остались без водоснабжения. Причина – долг в 84,9 млн грн водоканала перед облэнерго. Но полное отключение удалось приостановить — новое руководство «Днепроводоканала» смогло договориться с энергетиками о графике погашения задолженности.

И вот опять в домах горожан нет воды. По словам руководителя отдела корпоративных коммуникаций ПАО «ДТЭК Днепрооблэнерго» Аллы Гуровой, «Днепроводоканалу» отключили электроэнергию из-за невыполнения достигнутых ранее договоренностей. «Вчера водоканалу отключали подкачку воды из-за недоплаты за текущее потребление в размере 3 млн 300 тыс. грн. И арестовали счета, — сказала Алла Гурова. – Вчера, в два часа ночи, их («Днепроводоканал» — авт.)  включили под условие, что они сегодня привозят гарантийное письмо и мировое соглашение. В этом мировом соглашении и гарантийном письме речь будет идти о том, что водоканалу рассрочивают платежи по старым долгам в 84,9 млн грн на полтора года, и они берут обязательства доплатить эти 3 млн 300 тыс. грн. Пока эти документы пока не привезли».

Читайте также: У Дніпропетровську склалася критична ситуація з поставкою води.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет