Петиция о запрете в Днепре транспорта без кондиционеров не имеет значения, - депутат

09.05.2018 21:45

В Днепре подали петицию о запрете эксплуатации общественного транспорта, в котором нет кондиционеров. Директор департамента транспорта и транспортной инфраструктуры и депутат Днепровского городского совета Игорь Маковцев отмечает, что в законодательной базе про кондиционирование воздуха  в транспорте ничего нет.

Об этом он рассказал в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Конечно, мы все прекрасно понимаем, что кондиционированное транспортное средство более комфортное. Поэтому принято решение покупать новый подвижной состав в виде троллейбусных машин, где кондиционеры установлены в кабине водителя и в салоне троллейбуса», - говорит Игорь Маковцев.

Читайте также: В мэрии Днепра еще не знают, когда создадут единое парковочное пространство

Он добавил, что в старый подвижной состав установить кондиционер сложно. Необходимо разрешение и согласование с заводом-изготовителем. Также надо учитывать, какой марки авто, какой мощности.

«У нас много подвижного состава, который имеет запредельный срок эксплуатации после капитального ремонта, где он продлен, но это не больше 15 лет. Мы понимаем, что через 5 лет этот подвижной состав придется в принципе выводить из эксплуатации. Насколько целесообразно сейчас поднимать вопрос, чтобы в 25-ти летнем трамвае был поставлен кондиционер, и на каком основании, говорить сложно. А новые машины все полностью покупаются с кондиционированием в салонах», - объяснил Игорь Маковцев.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ап
10.05.2018
Да ты сам бл попробуй поездить в жару без кондиционера вот тогда начнешь петь по другому ще ок!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю