Перша десятка списку "Блоку Петра Порошенка" на виборах-2014

14.09.2014 15:01

Стала відома перша десятка виборчого списку "Блоку Петра Порошенка" на позачергових парламентських виборах-2014, повідомляє Hromadske.tv

За попередньою інформацією, яка ще може бути уточнена, список "Блоку Петра Порошенка" виглядатиме так:

1. Віталій Кличко

2. Юрій Луценко

3. Володимир Гройсман

4. Ольга Богомолець

5. Мустафа Джемільов

6. Юлій Мамчур

7. Марія Матіос

8. Микола Томенко

9. Ірина Геращенко

10. Віталій Ковальчук

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю