Переселенці можуть отримати по $1 тис на розвиток бізнесу

14.05.2015 16:40

У переселенців, котрі зареєстровані на території Дніпропетровської області з’явилась можливість отримати 1 тис. доларів на розвиток власного бізнесу.

В області стартував конкурс бізнес-проектів для переселенців, передає tv-news.dp.ua.

Конкурс проводить благодійний фонд «Горіння». За повідомленням директора відділу управління проектами фонду Дениса Гречко, в рамках конкурсу буде виділено до 300 тисяч доларів. 300 учасників конкурсу отримають від 250 до 1 тис. доларів для розвитку власного бізнесу.

Із всіх поданих заявок на участь у конкурсі, відберуть 600 учасників. Для них будуть проведені бізнес-тренінги. Далі із цих 600 учасників будуть відібрані 300. Вони отримають не лише гроші, але й пройдуть навчання. Юристи допоможуть їм зареєструвати власну справу і дадуть потрібні консультації. Вік учасників конкурсу не обмежений.

«Взяти участь у конкурсі можуть повнолітні люди будь-якого віку. Головне, щоб людина мала чітке уявлення про справу, котрою збирається займатись, бачення сегмента ринку і бажання», – розповів tv-news.dp.ua Денис Гречко.

Він також додав, що на сьогоднішній день заявки на участь у конкурсі уже подали 40 чоловік. В основному переселенці хочуть почати власну справу у сфері обслуговування: перукарні, ремонт техніки, пощив одягу.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 червня за електронною адресою: http://goo.gl/forms/VVkcNo3TNK або на сайті https://sites.google.com/site/idpdnepr. Можна також зателефонувати за № 95-55-725 чи 050-044-56-01.

Бажаючі подати заявку можуть також звернутись в офіси БФ «Горіння»: Дніпропетровськ – пр.Карла Маркса 71, офіс 15. 
Павлоград – вул. Полтавська 129, офіс 403

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский