Переселенці можуть отримати по $1 тис на розвиток бізнесу

14.05.2015 16:40

У переселенців, котрі зареєстровані на території Дніпропетровської області з’явилась можливість отримати 1 тис. доларів на розвиток власного бізнесу.

В області стартував конкурс бізнес-проектів для переселенців, передає tv-news.dp.ua.

Конкурс проводить благодійний фонд «Горіння». За повідомленням директора відділу управління проектами фонду Дениса Гречко, в рамках конкурсу буде виділено до 300 тисяч доларів. 300 учасників конкурсу отримають від 250 до 1 тис. доларів для розвитку власного бізнесу.

Із всіх поданих заявок на участь у конкурсі, відберуть 600 учасників. Для них будуть проведені бізнес-тренінги. Далі із цих 600 учасників будуть відібрані 300. Вони отримають не лише гроші, але й пройдуть навчання. Юристи допоможуть їм зареєструвати власну справу і дадуть потрібні консультації. Вік учасників конкурсу не обмежений.

«Взяти участь у конкурсі можуть повнолітні люди будь-якого віку. Головне, щоб людина мала чітке уявлення про справу, котрою збирається займатись, бачення сегмента ринку і бажання», – розповів tv-news.dp.ua Денис Гречко.

Він також додав, що на сьогоднішній день заявки на участь у конкурсі уже подали 40 чоловік. В основному переселенці хочуть почати власну справу у сфері обслуговування: перукарні, ремонт техніки, пощив одягу.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 червня за електронною адресою: http://goo.gl/forms/VVkcNo3TNK або на сайті https://sites.google.com/site/idpdnepr. Можна також зателефонувати за № 95-55-725 чи 050-044-56-01.

Бажаючі подати заявку можуть також звернутись в офіси БФ «Горіння»: Дніпропетровськ – пр.Карла Маркса 71, офіс 15. 
Павлоград – вул. Полтавська 129, офіс 403

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю