Передвиборча кампанія у Дніпрі почалась з масових порушень законодавства, - експерт

22.09.2015 09:30

Для проведення моніторингу реальних витрат кандидатів на посаду міського голови у Дніпропетровську підготовлено 17 громадських моніторів. І перший результат, який вони зафіксували, - фальстарт передвиборчої агітації, якого припустилися усі основні гравці.

Про це зазначили експерти проекту «Моніторинг фінансування виборчих кампаній», пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Ще одне порушення, яке назвали експерти, - розміщення на громадському транспорті політичної реклами, що суперечить статті 60 частини 9 пункту 6 Закону України «Про місцеві вибори».

Також більшість агітаційних матеріалів не має необхідних вихідних даних. Це також свідчить про непрозоре використання фінансів кандидатами на посаду міського голови Дніпропетровська.

Читайте також: Дніпропетровська міська виборча комісія створила кандидатам нерівні умови

Має місце і використання прихованої агітації, матеріалів у друкованих ЗМІ, які мають ознаки «джинси», або таких, які марковані у інший спосіб, ніж словами «Реклама» чи «На правах реклами».

«Загальні тенденції, які спостерігаються у основних претендентів на посаду Дніпропетровського міського голови,  - це початок передвиборчої кампанії з масових порушень законодавства про вибори та використання непрозорих джерел фінансування своїх кампаній», - резюмував виконавчий директор Громадської організації «Інститут Громадської Експертизи» Олексій Літвінов.

Читайте також: Как будет проходить голосование на местных выборах в Днепропетровске

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет