Патрульные Днепра штрафуют маршрутки с пассажирами, которые едут стоя

22.08.2017 13:30

Патрульная полиция Днепра стала пристальнее следить за перевозками пассажиров. Теперь водитель может получить штраф за перевозку людей стоя.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Марина Дудник, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Девушка пожаловалась на полицию, которая в самый неподходящий момент остановила маршрутку и заставила пассажиров ждать в жару.

«Чтобы пересечь мост имела счастье сесть в Подгороднянскую маршрутку. Час пик, люди с работы, стоя, жара под 40, все обливаются потом и считают секунды, чтоб хотя бы уже пошла, чтоб ветерок...

Аккурат когда маршрутка упакована под завязку, появляется патрульный и выписывает штраф водителю за перевозку пассажиров СТОЯ.

Это называется причинять добро – вот как это называется. А полицаи пусть ходят в рейды имея машину скорой помощи в шаговой доступности. Мучить людей по такой адовой жаре – это им аукнется», – написала она.

В комментариях напомнили о правилах перевозки пассажиров и что в случае ДТП люди могут пострадать гораздо больше, если будут стоять в маршрутке.

Представитель ОО «Зов Закона» Всеволод Новохатько предложил воспользоваться возможностью:

«В связи с ремонтом моста у вас есть прекрасный шанс заставить перевозчиков признать, что они занижают пассажиропоток, и количества маршруток недостаточно для нормальной перевозки пассажиров.

Для этого нужно всего ничего – не пускать на мост весь маршрутный транспорт с перегрузом», – написал он.

Комментарии
ку
22.08.2017
Б-дь ато городская власть и полиция не знает что все маршрутки возят стоячих всегда бл-ь ! И х-н кто наведет порядок с этим -мне так кажется! Все решает бабло ! маршрутная мафия всегда была и будет и кто им интересно потакает???
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат