Партия регионов в Днепропетровской области готова к самоликвидации

08.09.2014 13:00

Закрытые переговоры и торги о возможном объединении будущей партии объединенной оппозиции (основой которой должны стать Партия регионов, Партия развития Украины и «Украина-Вперед!») не пройдут бесследно для Днепропетровской области.

Об этом пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Представитель Рината Ахметова Александр Вилкул не смог договориться о своем прямом участии в продвижении нового объединения на досрочных парламентских выборах.

Один из фактических руководителей Партии развития Украины, экс-глава Администрации президента Сергей Левочкин лично возразил против назначения экс-губернатора Днепропетровской области на пост начальника всеукраинского избирательного штаба. Вместо амбициозного политика им станет Борис Колесников.

Это стало большой неприятностью для экс-Вице-премьера и руководителя днепропетровских регионалов. Поэтому, Александр Вилкул уже не связывает свое дальнейшее политическое будущее со старым проектом, а его однопартийцы готовятся к массированному выходу из быстро теряющей рейтинги Партии регионов.

Вопрос всего лишь в методе расставания: полюбовно или напоследок громко хлопнуть дверью.

Первый вариант подразумевает организованное проведение по Днепропетровской области ряда конференций, на которой руководящие посты будут тихо переданы совершенно новым лицам.

Второй вариант – массовый выход из партии основной части партийцев региона и переход ключевых фигур и штабных сотрудников в уже зарегистрированную партию, а не фонд «Украинская перспектива».

Решающее слово остается за Александром Вилкулом, который готовится принять непростое решение. Какой вариант он выберет, мы должны узнать в ближайшее время.

Но в любом из вариантов перспективного сотрудничества донецких и криворожских пока что не намечается.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Фонд "Украинская перспектива"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю