Партия регионов в Днепропетровской области готова к самоликвидации

08.09.2014 13:00

Закрытые переговоры и торги о возможном объединении будущей партии объединенной оппозиции (основой которой должны стать Партия регионов, Партия развития Украины и «Украина-Вперед!») не пройдут бесследно для Днепропетровской области.

Об этом пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Представитель Рината Ахметова Александр Вилкул не смог договориться о своем прямом участии в продвижении нового объединения на досрочных парламентских выборах.

Один из фактических руководителей Партии развития Украины, экс-глава Администрации президента Сергей Левочкин лично возразил против назначения экс-губернатора Днепропетровской области на пост начальника всеукраинского избирательного штаба. Вместо амбициозного политика им станет Борис Колесников.

Это стало большой неприятностью для экс-Вице-премьера и руководителя днепропетровских регионалов. Поэтому, Александр Вилкул уже не связывает свое дальнейшее политическое будущее со старым проектом, а его однопартийцы готовятся к массированному выходу из быстро теряющей рейтинги Партии регионов.

Вопрос всего лишь в методе расставания: полюбовно или напоследок громко хлопнуть дверью.

Первый вариант подразумевает организованное проведение по Днепропетровской области ряда конференций, на которой руководящие посты будут тихо переданы совершенно новым лицам.

Второй вариант – массовый выход из партии основной части партийцев региона и переход ключевых фигур и штабных сотрудников в уже зарегистрированную партию, а не фонд «Украинская перспектива».

Решающее слово остается за Александром Вилкулом, который готовится принять непростое решение. Какой вариант он выберет, мы должны узнать в ближайшее время.

Но в любом из вариантов перспективного сотрудничества донецких и криворожских пока что не намечается.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
"Партия развития Украины"
Подробнее
Фонд "Украинская перспектива"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет