Партия развития Украины выступает за введение миротворческого контингента

29.08.2014 18:20

Председатель исполкома Партии развития Украины Сергей Ларин заявил, что Верховная Рада должна обратиться к международному сообществу с призывом ввести на Донбасс миротворческие войска и полицейские силы ООН для предотвращения военного конфликта и обеспечения эффективного контроля украинско-российской границы.

Об этом сообщает ИА «МОСТ ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу областной организации Партии развития Украины

Партия развития Украины требует срочно созвать заседание Верховной Рады с участием представителей органов местного самоуправления для принятия решений, как обеспечивающих защиту от внешней агрессии, так и принятия Национального плана примирения. Этот план должен включать в себя и давно обещанную реформу местного самоуправления с введением выборности губернаторов, предоставления значительно больших прав территориям и представление на региональном уровне официального статуса русскому языку, и гарантии учета мнения всех областей при выработке внешне- и внутриполитического курса».
«Кризис в Украине грозит самыми тяжелыми последствиями Европе и миру.

Украинская власть с ним не справляется. Пришло время включаться другим силам в борьбу за мир и сохранение Украины», - отметил председатель исполкома Партии развития.
«В этих трагических условиях считаем проведение досрочных парламентских выборов опасной авантюрой. Организовывать битву за власть, когда идет битва за выживание и единство страны – безответственное решение. Но коль президент пошел на такой шаг и инициировал создание под своими именем «коалиции войны», мы призываем все оппозиционные силы объединиться в КОАЛИЦИЮ МИРА.

Вместе мы должны стать выразителями настроений тех граждан Украины, которые выступают против кровопролития и дальнейшей дестабилизации, которые видят как коррупция и непрофессионализм власти, списываемые на войну, ведут к остановке тысяч предприятий и обнищанию народа», - сказал Сергей Ларин.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю