Партія «ВОЛЯ» їде до Дніпропетровська збирати команду однодумців

20.11.2014 09:59

Члени Ради партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала, Ірина Суслова та Сергій Таран у найближчі дні проводитимуть зустрічі в регіонах. До Дніпропетровська вони прибудуть 23 листопада.

Про це повідомля є видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Лідери «ВОЛІ» зустрічатимуться з місцевими осередками, представниками бізнесу, журналістами, а також активістами, які мають намір долучитися до партії. Волівці говоритимуть про пріоритети політичної сили на найближче півріччя, перспективи розбудови партійної мережі, а також щодо планів роботи людей «ВОЛІ» у парламенті», - зазначається у повідомленні.

Раніше Ірина Суслова заявила, що політсила планує у кожному регіоні мати свого представника, який контролюватиме процес люстрації на місці.

Нагадаємо, найактивнішим членом «ВОЛІ» у Дніпропетровську була відома нинішня голова Люстраційного комітету області Таміла Ульянова. Вона балотувалася до Верховно Ради від своєї політсили, але поступилася на 26 окрузі Андрію Денисенко (БПП).

Окрім Дніпропетровська представники партії відвідають Івано-Франківськ (20-21.11), Житомир (21.11), Запоріжжя (22.11), Львів та Львівську область (23-24.11) та місто Рівне (25.11).

 Читайте також: Таміла Ульянова розповіла про розкол в партії «Воля»

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет