Партія «ВОЛЯ» їде до Дніпропетровська збирати команду однодумців

20.11.2014 09:59

Члени Ради партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала, Ірина Суслова та Сергій Таран у найближчі дні проводитимуть зустрічі в регіонах. До Дніпропетровська вони прибудуть 23 листопада.

Про це повідомля є видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Лідери «ВОЛІ» зустрічатимуться з місцевими осередками, представниками бізнесу, журналістами, а також активістами, які мають намір долучитися до партії. Волівці говоритимуть про пріоритети політичної сили на найближче півріччя, перспективи розбудови партійної мережі, а також щодо планів роботи людей «ВОЛІ» у парламенті», - зазначається у повідомленні.

Раніше Ірина Суслова заявила, що політсила планує у кожному регіоні мати свого представника, який контролюватиме процес люстрації на місці.

Нагадаємо, найактивнішим членом «ВОЛІ» у Дніпропетровську була відома нинішня голова Люстраційного комітету області Таміла Ульянова. Вона балотувалася до Верховно Ради від своєї політсили, але поступилася на 26 окрузі Андрію Денисенко (БПП).

Окрім Дніпропетровська представники партії відвідають Івано-Франківськ (20-21.11), Житомир (21.11), Запоріжжя (22.11), Львів та Львівську область (23-24.11) та місто Рівне (25.11).

 Читайте також: Таміла Ульянова розповіла про розкол в партії «Воля»

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат