Партія «ВОЛЯ» їде до Дніпропетровська збирати команду однодумців

20.11.2014 09:59

Члени Ради партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала, Ірина Суслова та Сергій Таран у найближчі дні проводитимуть зустрічі в регіонах. До Дніпропетровська вони прибудуть 23 листопада.

Про це повідомля є видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Лідери «ВОЛІ» зустрічатимуться з місцевими осередками, представниками бізнесу, журналістами, а також активістами, які мають намір долучитися до партії. Волівці говоритимуть про пріоритети політичної сили на найближче півріччя, перспективи розбудови партійної мережі, а також щодо планів роботи людей «ВОЛІ» у парламенті», - зазначається у повідомленні.

Раніше Ірина Суслова заявила, що політсила планує у кожному регіоні мати свого представника, який контролюватиме процес люстрації на місці.

Нагадаємо, найактивнішим членом «ВОЛІ» у Дніпропетровську була відома нинішня голова Люстраційного комітету області Таміла Ульянова. Вона балотувалася до Верховно Ради від своєї політсили, але поступилася на 26 окрузі Андрію Денисенко (БПП).

Окрім Дніпропетровська представники партії відвідають Івано-Франківськ (20-21.11), Житомир (21.11), Запоріжжя (22.11), Львів та Львівську область (23-24.11) та місто Рівне (25.11).

 Читайте також: Таміла Ульянова розповіла про розкол в партії «Воля»

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Воля"
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет