Парковку в центре Днепра отдали иностранному инвестору?

11.04.2017 15:15

Директор КП «Горавтопарк» Сергей Писаренко заявил, что парковка на площади Героев Майдана в Днепре передана в аренду иностранному инвестору, и с 10 апреля там должны начаться работы по установке паркоматов. Сегодня уже 11 апреля, но никакие работы там так никто и не ведет.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Писаренко также рассказал, что парковщики под его руководством работают на площади до 9 апреля. В дальнейшем владеть парковкой и устанавливать соответствующее оборудование будет иностранный инвестор, имя которого господин Писаренко называть отказался. Считает, что сейчас парковки работают в соответствии с законом, поскольку соответствуют требованиям «передачи» инвестору.

Когда журналисты 10 апреля приехали на парковку на площади Героев Майдана, никаких паркоматов там не увидели. Парковщик рассказал, что все должно быть готово до 28-го апреля. «Сегодня пока еще ничего не успели сделать», - ответил он.

Комментарии
Клавдия
12.04.2017
Хочу ще спитати, які працівники парковщики? У тебе працює на підприємстві усього 14 працівників і усі ІТР?
Клавдия
12.04.2017
Писаренко, яка іностранна фірма? Де ти особисто є засновником? Так ми задамо питання до Держави де зареєстровано підприємство !!!!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю